SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krew po wyjęciu igły

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 354 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6074
Mam pytanko, robiłem dzisiaj 12 shota testivisa w udo i wszystko ok, po odciągnięciu próżnia, ale po wtłoczeniu soku i wyjęciu igły zaczęła lecieć krew dosyc szybkim tempem, tak jakbym przebił żyłę, po chwili przestało. Czy jest możliwe, że przy wyciąganiu igły uszkodziłem naczynko, czy częśc soku mogła pojśc do żyły,np.poruszyłem strzykawę?W sumie to 30min temu więc chyba bym coś poczuł nie tak

There is no limits to what a man can accomplish...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24391 Napisanych postów 68079 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537772
gdyby poszlo do zyly to juz byc raczej nie napisal tutaj
przebiles jakies naczynie/zyle i temu krew

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6759
kiedys biłem kolege w pupe i po wyjeciu tez zaczeła leciec dosc mocno krew ale jak dotad zyje wiec i Ty tez przezyjesz

Amicum proba probatum ama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15802
jak nie naciagnales krwi do strzykawki to prawdopodobnie bedziesz zyl. niektorzy tak maja ze leje sie z nich czasme jak ze swini
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 354 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6074
chyba zacznę odciągać tłok 3 razy przy wtłaczaniu, na początku w środku i na końcu:)

There is no limits to what a man can accomplish...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 354 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6074
jakbym naciągnał do strzykawki to bym zmienił miejsce klucia:)

There is no limits to what a man can accomplish...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 183 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12530
bez przesady sam tak czesto mam. pewnie przebiles sie przez naczynie, albo zyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 354 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6074
Dobra jestem spokojniejszy,łapcie sogi.

There is no limits to what a man can accomplish...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16356
izziikk, mateusz-p1 naczynie krwionośne = zyła/tętnica/naczynie włosowate krwionośne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 183 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12530
racja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl

Następny temat

Kontrolowany katabolizm-sposób na wzrost mięśni!

WHEY premium