SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krew po wyciagnieciu igły

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
wbijałem dzisaij w barki i na poczatku wszystko ok, wstrzyknąłem a jak wyciągnąłem igłe to sie krew polała troche, czy powinienem sie tym przejmowac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
W momencie wprowadzenia w żyłę dużej ilości substancji oleistej mogą pojawić się kłopoty w postaci zatoru albo płuc, albo serca. Dlatego podstawa = aspiracja, nawet drugi raz, po podaniu np. połowy płynu. Co grozić może nawet przejściem na lepszą stronę, gdzie zapewne można trenować i koksować już bez końca, wiecznie. A tak poważnie to najlepsze jak dla mnie uda i pośladki. Na strzały i u kobitek też. Pozdro.

Zmieniony przez - Rysiek01 w dniu 2012-07-10 14:31:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364443 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669135
nie normalna psrawa zrobiło się podciśnienie a przebiłeś jakieś naczynka,wszystko jest ok przy iniekcjach w barki praktycznie zawsze mam trochę krwi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
cały mokry az jestem czyli to normalne? bo balem sie ze mi ta substancja w zyłe poszła albo cos ale przy wbiciu nie bylo krwi to chyba wazne...
dodam ze dzisaij wyjątkowo jeszcze sztywno mięsien trzymalem tzn troszke mi sie napinał niechcący podczas zastrzyku moze wtedy cos sie stalo?
czyli nie ma co panikowac?

aha i jeszcze jedno bo teraz przeczytalem poradnik ze jak wbije to musze najpierw lekko tak jakby pobrac krew aby sprawdzic czy nie wbiłem w zyłe, a ja tak nie robie, od razu wbijam, powinienem najpierw pociągnąc co tam jest? troche do siebie mam strzykawke pociągnąć i zobaczyc co wciągnie ?

Zmieniony przez - SteStifler w dniu 2012-07-06 11:45:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
tam musisz
jak wbijesz w żyłę to będziesz wiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
własnie, co sie stanie jak w kabel dowalisz koksu ?nigdy sie nie zastanawialem a ciekawi mnie to...:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
aha dzieki za odpowiedzi, ale jednak radzicie praktykowac to ze jak wbijam to lekko pociągnąć i zobaczyc czy leci krew? (tak w poradniku jest opisane) ,
to nastepnym razem jak bede wbijał to pociagne lekko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zawsze przed wtłoczeniem powinneś najpierw odciągnąc_ no chyba że jesteś pielęgniarką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
aspiracja to sie nazywa, to nastepnym razem bede to stosował bo boje sie aby w kabel nie trafic, jak uzyje aspiracji i nie poleci krew to znaczy ze w miesien wbiłem i jest ok.
Tylko teraz sie boje czy dzisiaj czasem w kable nie dałem strzału bo nie stosowałem tej "aspiracji" a pod koniec krew poleciała jak wyciągnąlem

a jak wszystko bedzie ok to co mi wciągnie zamiast krwi? powietrze ?

Zmieniony przez - SteStifler w dniu 2012-07-06 11:52:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powietrze_ dzisiaj nie wbiłeś w żyłe skoro siedzisz i piszesz z nami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
no wlasnie schizuje sie troche tym ale rzeczywiscie chyba jest ok bo juz 40 min od tego minęło jakoś
ale nastepnym razem bede pamietal aby aspirować

a jeszcze jedno, jak robie tą aspiracje to ile mam pociągnąc, wystarczy 0,1 ml?

Zmieniony przez - SteStifler w dniu 2012-07-06 12:06:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364443 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669135
w którą głowe barku wbijasz?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3- dawkowanie podczas redukcji

Następny temat

zejscie z cyklu

WHEY premium