SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krew na papierze przy wyprożnianiu sie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
Zauwazylem na papieze toaletowym slady krwi. Jestem w trakcie brania mety wlasnie od tego czasu jak zaczelem brac zaczelo sie lekkie szczypanie po sranku i nieprzyjemne uczucie podczas siedzenia. Czy mozlwe ze doszlo do jakiegos podraznienia z powodu czestego wydalania sie bo wiadomo podczas cyklu bialeczko gainerek i sranko idzie ze 3 raazy dziennie. Czy wogole metanabol moglmiec na to jakis wplyw?

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Albo to prostu hemoroidy.
Tak czy inaczej do lekarza przejść się musisz, bo wszelkie krwawienia z odbytu powinno się sprawdzać.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9336
a osłonowe do tej metki bierzesz???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699980
hemoroidy ,szczeliny odbytu itp
raczej nie ma to związku z przyjmowaniem mety,lecz wizyta u lekarza wskazana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
a mozoe to byc tak jak pisalem podraznienie przez czeste sranko ?? bralem esseliv przez pierwsze 2 tyg a teraz tydzien jade bez musze sie przejsc do apteki. bo niewiem czy cos wspominac lekarzowi o metce ale mowie zaczeło sie to gdy zaczełem brac dziwny zbieg okolicznosci

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1292 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27795
siema ja mam podobny problem... tez na papierze pojawia sie krew.
czesto puszczam gazy. i jak zjem cos innego niz normalnie tzn jak na obniad zjem cos innego niz ryz z miesiem np. to mam wzdecia. krew nie pojawia sie caly czas.

pyerdol kilogramy patrz na bica i wymiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
a bierzesz cos? ja mam takze gazy ale to zasluga mietka :)
rozumiem ze musze isc do lekarza on mi da skirowanie do odpowiedniego lekarza zajmujacego sie tym i bedą badania? jak te badania beda wygladaly?

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
lekarza mozna ominac tylko w jednym przypadku farby z odbytu - kiedy stolec jest bardzo twardy/kłuje przy sraniu i masz pewnosc ze przy wydalaniu mógł uszkodzić naczynko w odbycie

Zmieniony przez - wytrysk w dniu 2009-04-11 23:19:34

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 228
Krwawienia z odbytu mogą mieć różną etiologię, nie wolno ich lekceważyć, bezwzględnie potrzebne jest zrobienie badań ogólnych krwi aby stwierdzić, czy krwawienia doprowadziły do anemii w związku z utratą krwi oraz wizyta u gastrologa. Bardzo prawdopodobne że gastrolog zleci endospokopowe badanie doodbytnicze tzw. kolonoskopia aby obejrzeć stan jelita.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
Cezary dzieki za wyczerpujaca odpowiedz. A co jesli zawazylem krwawienie raz i jak narazie po zadnym wydaleniu sie nie zauwazylem sladów krwi, mozna to zlekcewarzyc?

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50638
lepiej sie idz zbadaj , lekarz pewnie da Ci skierowanie do proktologa ;] A tam juz z górki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zlamanie Nosa

Następny temat

bóle stóp

WHEY premium