SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kredka megabol???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ello! u mnie na siłce jest kreatyna MEGABOL Total Creatine 250g i zastanawiam sie nad jej kupnem, ponieważ porównywałem cene do tej w sklepach internetowych i ejst różnica! kosztuje 37zł i cena zachęca go zakupu ale czy warto bo troche mnie dziwi cena tej kredki!!! czy warto??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1263
Kretka sprawdzona, ja jestem z niej zadowolony więc jak cena Ci odpowiada to kupuj. W sklepach internetowych jest w podobnej cenie ale dochodzą dodatkowo koszty wysyłki.

myślenie ma kolosalną przyszłość...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18656
kretka jak kretka. Są lepsze. Jak już chcesz kretke to kupuj z logiem Creapure. A wogole jaki masz staż, i czy masz diete??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nno myslałem że troszke więcej osób pomoże mi podjąć decyzje:) to nie jest dla mnie kredka bo ja juz sobie opinie wyrobiłem o kredkach i moje firmy to HI-Tec, Ultimate i Olimp ale dla mojego kumpla który właśnie postanowił zrobić sobie cykl ale już troche wcześniej cwiczył! diety nawet ja nie stosuje, wiec on chyba tez nie ma zamiaru:) ale co ma staż i dieta do wyboru kredki???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
Nie wiem czy to dobry pomysl czestowac kreatyna twojego kolege no ale to wasz wybor .
Nie kupuj megabola lepiej dołozyc pare złotych i kupić cos lepszego.. Polecam te firmy ktore zreszta wymieniles.. Ale w szczegoolnosci moge doradzic firme InkoSport B.db kreatyna przesypywana w niemczech super jakosc super czysta heh. Kreatyny przeypywane tam cech**a sie zazwyczaj wieksza sterylnoscia i czystoscia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Bzdety.Mozesz śmiało brać Megabola.Kreta jak kreta zadziała a cena ok.
Staż i dieta ma bardzo dużo do cyklu kreratynowego,bo moze się okazac ze po lekkim wzroscie siły i masy nic nie zostanie,i tak będzie na 100%
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
Ale to jest fakt ze kreatyna niemiecka ma wieksza renome niz ta przesypywana w polsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam to najgorsza kreatyna na rynku!!!!!!!!!!Stanowczo odradzam!!!!!!!Polecam Prolabu,Multipowera,Sciteca,Ultimatea to są za***iste kreatyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3953
Za te pieniądze nie warto... Już lepiej 300 g. Vitalamaxa. Z przesyłką to 44 zł. Ale masz 50 gram więcej :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GLUTAMINA+PEPTYD GLUTAMINY?

Następny temat

jak dlugo brać ,,domowe" zma?

WHEY premium