SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kox i stomatolg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1036
witam mam takie pytanko czy jak ktos wali kok i idzie do stomatologa to przed podaniem znieczulenia warto o tym poinformowac denstyste???????czy mozna przyjmowac normalne znieczulenia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1036
ja idąć do stomatologa przed znieczuleniem zawsze mówie ze jestem na dopingu,wiec daje mi jakies znieczulenei dla sercowców i nic nie czuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699839
tak powinieneś poinformować
choć ja tego ostatnio nie zrobiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 226 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12340
tez nie informowalem, tak mozna normalnie przyjac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21946
pussy jestes i tyle na koxach i jeszcze chcesz znieczulenie hehe:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21796 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Ryzyko jest.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1036
a jakie jest ryzyko wie ktoś?????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
50/50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
dobra ale co może się stać ? bo nie wiem czemu znieczulenie ma źle zadziałać ? może ktoś miał taki przypadek ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może nie zadziałać, może spowodować zapaść.. wszystko jest może u kumpla na omie poprostu nie zadziałało - poryczał się jak małe dziecko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26689
ja za kazdym razem jedynie odczuwam lekkie oslabienie i straszne ssanie na zarcie nic po za tym wiec nie wiem jakie moze byc ryzyko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
z tego co pamiętam to jak byłem na deca+galenika+meta to dentysta podał mi 3 znieczulenia :) więc całkiem możliwe że pierwsze mogło nie zadziałać ale ciekawi mnie jaki wpływ ma testosteron lub nandrolon na środki znieczulające ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polpril a cykl

Następny temat

bold, prop i wino jaki odblok

WHEY premium