SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kontrole antydopingowe

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
HMMMMM ALE TY PISZESZ O TYCH 1000 MG TESTU JAK TO BY BYŁA TAKA SOBIE DAWKA!NAPISAŁEM ZE SRODEK ZNIKA PO OKRESIE POŁTRWANIA ALE ZŁEGO SŁOWA UZYŁEM PRZYZNAJE!MIAŁEM NAPISAC ZE ZACZYNA JEGO STĘZENIE SPADAC I PO JAKIMS CZASIE GO NIE MA!O TO MI CHODZIŁO ALE CHCIAŁE TO ZMIESCIC W JEDNYM SŁOWIE!CHYBA KTOS NA CHŁOPSKI ROZUM KAPNIE SIE ZE JAK NAPISZE ZE ZNIKA NO TO KURDE CHYBA NIE ZOSTAJE CO NIE!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
WLASNIE A KWESTIA WYCHWYTU TESTOSTEONU JEST BARDZO WAZNA!!OSOBA KTÓRA ZACZYNA CWICZYC I PRZYJMIE 1000 MG TESTU TO I TAK ZOSTANIE ZUZYTE 200-300 WIECEJ NIE A RESZTA PRZEPADNIE!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
a kto ocenia zachowania to sobie sam zobacz pierwsze twoje wypowiedzi do mnie a nienajezdzaj teraz na mnie ze ci napisałem ze"filozofujesz"ja niemam zamiaru sie kłocic ale zawsze jak cos napisze to nikt nieumie napisac spokojnie ze sie niezgadza tylko wypisuje"ze pisze farmazony głupoty itd"to dlaczego ja niemoge ci napisac ze filozofujesz?a co do flexów i muscle to chyba ty wyczytałes z nich te informacje!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Mnie jeszcze tylko interesuje dlaczego twierdzisz ze 1000mg propionatu nie bedzie wykrywalne juz po tygodniu ? Wyliczyles to jakos ? Czy moze sugerowales sie jakimis tabelkami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
A temat ile zostanie zuzyte a ile przepadnie lepiej zostaw - skupmy sie narazie na wykrywalnosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
ale to ile zostanie zuzyte dla miesni to jest temat związany z tym i jest chyba najwazniejszy poniewaz niezuzyta czesc srodka zostanie wydalona i niebedzie uzywana przez organizm!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
testy bedą sprawdzały srodek który był uzywany a nie ten niepotrzebny którego juz dawno niema bo został wydalony wczesniej!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Co za bzdury!!!
Czlowieku gdzie ty zyjesz?
"ale to ile zostanie zuzyte dla miesni to jest temat związany z tym i jest chyba najwazniejszy poniewaz niezuzyta czesc srodka zostanie wydalona i niebedzie uzywana przez organizm"

"testy bedą sprawdzały srodek który był uzywany a nie ten niepotrzebny którego juz dawno niema bo został wydalony wczesniej!"

Podaj mi zrodlo tych teori, tylko nie www.fullblown.com 
Po co robisz z siebie posmiewisko? Na sile chcesz postawic na swoim? Nie masz racji a najgorsze ze nie chcesz sie do tego przyznac i pograzasz sie dalej, oczerniajac przy tym innych!!!



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
ja niestawiam na swoim!ja poprostu napisałem co ja o tym mysle a to co załozyciel z tego wyniesie i czy bedzie wolał inne wyppowiedzi to juz jego sprawa a ty na mnie nienajezdzaj z takimi tekstami cwaniaku!pozdrawiam!ja juz napisałem swoje na ten temat a reszta mnie wali!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
"ja niestawiam na swoim!ja poprostu napisałem co ja o tym mysle a to co załozyciel z tego wyniesie i czy bedzie wolał inne wyppowiedzi to juz jego sprawa a ty na mnie nienajezdzaj z takimi tekstami cwaniaku!pozdrawiam!ja juz napisałem swoje na ten temat a reszta mnie wali!"

Rozumiem w takim razie ze dalsza dyskusja jest niepotrzebna, bo to co Ty sobie myslisz a to co faktycznie sie dzieje to dwie bardzo odlegle od siebie sprawy!
Cwaniaka Ci odpuszczam, ale ostatni raz!


***********************
Moderator dzialu doping
***********************
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawody

Następny temat

50,7kg wagi, 200kg na ławie!

WHEY premium