SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koksik

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
romek nie przedluzyl kontraktow z main events o ile pamietam i wrocil do polski
ostatnio boksowal w gali knockout promotions
jest dobrze wyszkolonym rzemieslnikiem, ktory w stanach mial pecha
mocna szczeka, silny cios, ale wszystko bez wyrazu potrzebnego do przebicia sie
moze niedlugo bedzie boksowal o tytul europejski

albert to jest tragedia
na poczatku kibicowalem mu, bo wygladalo na to, ze ma warunki do boksowania na poziomie
niestety z walki na walke jest co raz gorzej i nie mozna o nim niczego dobrego powiedziec
cook wytrzymal pierwsza runde bez wiekszych klopotow i albert nie wiedzial co ma robic
nie ma ani silnego ciosu, zadnych umiejetnosci technicznych
jest przecietnym bokserem, ktorego roz***alby saleta czy zatyka
jest fajnie nakoksowany i to tyle, rekord ma w sam raz na swoje umiejetnosci i mysle, ze za duzo go nie zmieni
niedlugo musi zaczac boksowac z lepszymi przeciwnikami i mysle, ze przestanie po paru walkach boksowac
moim ulubiencem jest jacek bielski i mam nadzieje, ze zdobedzie tytul

co do granta to uwazam, ze ma duze szanse rzadzic za pare lat w wadze ciezkiej
to jest material na kogos, kto mogl zdominowac wage ciezka
niesamowite warunki fizyczne i ogromny talent, ktory robil niewiarygodne postepy
niestety tak samo jak z andrzejem golota, niepotrzebna mu byla walka z lewisem
mam nadzieje, ze sie po przegranej z mcclainem dojdzie do siebie i za******li kliczko

btw. mysle, ze tyson za******lilby lolo szybciej niz by tamten przypuszczal
a czy obstawilbym grzegorza kacale czy marka piotrowskiego to tez do konca nie wiem
rugbysci dobrze sie leja, ale walka to nie jest ich specjalnosc, a jednym wejsciem w nogi teorii nie bede budowal ;>
mysle, ze sa zbyt ograniczeni by tak ich chwalic

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Fakt, ze w kick'u sa nogi ale w porownaniu do boksu praca rak szwankuje. Splycajac - bokser na prace rak poswieca 100% czasu a kickb. 50%.
Teraz pewnie padnie pytanie co wzaniejsze - rece czy nogi? Ja uwazam, ze bokser przy swojej gardzie bedzie potrafil przyjac wszystkie kopniecia ( choc nie wiem jak to bedzie z low kickami) natomiat garda kickb... nie podola uderzeniom boksera. No i praca nog boksera jest lepsza poniewaz poswieca na nia proporcjonalnie wiecej czasu.
To tylko takie teoretyczne uwagi. Bokserem nie jestem, choc kilku znam.

Pozdrawiam
M.
"Wybaczaj swoim wrogom lecz nie zapominaj ich imion"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Teoretycznie...

Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4407 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Bruce kretyn, ktory to napisał "A boks zawsze bedzie lepszy od kicka, ale to juz było wałkowane. " - buahaha co za kretyn to napisal gościu jak box mozę od kicka być lepszy jak kikc to jest box i do tego kopy dołożone." to ja.
zastanów się: jak ktos dobrze boksuje, to nie bedzie miał problemu, zeby do tego boksu dołożyć noge, natomiast ktos kto zaczyanł od kicka z bokserem nie ma szans,
kolejnym dowodem na przewage boksu nad kickiem jest chociazby to, ze podnoszenie nóg i kopanie nimi na pewno jest tak naturalne dla człowieka jak zwykły strzał w łeb.
porównajcie sobie tez pozycje bokserską i kickbokserską...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4407 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
poza tym noga jest o wiele wolniejsza od ręki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
jakry to nie ma nic do rzeczy tak jak to powiedzial Bruce Lee (nie internetowy)- kop jakbys uderzal rekami, uderzaj jakbys kopał nogami.


Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
To tak jak bys powiedzial ze zapasnik nie bedzie mial problemu z zalozeniem dzwigni...
Kickboxer ma szanse z bokserem i to b. duze.

Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kask wszystko zalezy od samego czlowieka.
Bo moze to byc laps i nie pomoze mu nawet bjj.
Ja akurat zawsze bede mial przewage nad bokserem.
Odnosnie kto to pieprzy glupoty ze rugbysta pokonalby Tysona. Panowie tacy mocni w gecie jestescie a nawet na glupi sparing byscie z nim nie poszli.



I never Die
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
???

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na forum jest duzo osob ktore potrafia duzo gadac.
Ze doj***** tysonowi. Dawno sie tak nie usmialem, widac ze sa to lamy ktore nie maja pojecia o prawdziwej walce. Ogladaja za duzo telewizji mysla ze cwicza bjj, czy sa rugbystami to od razu *****. No czekam, na chetnych

Co w gacie narobiliscie.......


I never Die
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stronka o Royce Gracie

Następny temat

Prawne aspekty treningu karate tradycyjnego

WHEY premium