SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klasy sportowe,klasy mistrzowskie itp

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez p-aR-ker z działu Strongman.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7547
macie moze jakise tablice dotyczace jaki ciezar trzeba wycisnac na konkretna klase sportowa!studiuje na AWF i jestem ciekawy z tego wzgledu ze juz za pierwsza klase sportowa mozna uzyskac Indywidualny Tok Studiow (tzw. ITS)a ktorego warto miec) a mam kilku znajomych ciekawych!
Glownie interesuja mnie kategorie 90kg,100kg!znawcy jesli wiecie piszci
z gory dzieki

jak boli to rosnie

jak boli to rosnie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
Nie dawno troszku o tym pisalem ale nie powiem Ci ile trzeba wycisnac. Ale I klasa to najwyzsza jest. Sa od I do V gdzie I jest najlepsza. Pozniej sa jeszcze klasy mistrzowskie - krajowa i miedzyunarodowa. I sprotowej to nie wiem czy wogle za rezultat mozna otrzymac (chyba tylko za udzial w mistrzostwach kraju ale nie jestem pewien). Klasy sportowe są określane w zbiorze przepisów i norm ("Klasyfikacji sportowej") wydawanym co 4 lata. Tylko tam znajdziesz aktualne informacje. Na stronie MENiSu znalazlem jeszcze adresy, telefony i emeile do zwiazkow sportu (http://www.menis.gov.pl/sport/sport_mlodziezowy/sport_mlodziezowy.php ) Moze oni Ci pomoga, ale nie jestem pewien. Musialbys sobie po prostu kupic te "klasyfikacje sportowa".


Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7547
dzieki MUZYKMG za informacje i adres!!!
sog for you!!!!!!

jak boli to rosnie

jak boli to rosnie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REKORDY TRÓJBOJU SIŁOWEGO

Następny temat

podnoszenie ciezarow

WHEY premium