SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

karate tradycyjne

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cavior za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 622

Bo powaga zabija powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Czemu wszyscy tak jeżdzą po karate tradycyjnym? Moim zdaniem nawet akrobata mógłby wrąbac całkowitemu laikowi który nie cwiczy żadnego sportu.

No proszę, mogłam zostać tylko przy tańcu, nawet nie wiedziałam że to takie skuteczne w walce

Wynika to z prostej rzeczy, każdy sportowiec polepsza swoje "współczynniki" refleks, kondycje, siłe itp.

Po pierwsze ten cały fudokan to nawet nie jest żaden sport więc proszę nie porównuj tego z wynikami zawodowych sportowców.

A więc nie rozumiem czemu tak jeździcie po shotokanie? To chyba oczywiste że karateka tradycyjny z rocznym stażem narąbałby gościowi który nic nie cwiczy

Bzdura. Koleś, który nic nie ćwiczy, za to leje się regularnie na ulicy ma 100 razy większe sznse niz karateka 'tradycyjny', który nawet nie wie, co to znaczy w mordę dostać. Na ulicy liczy się agresja i determinacja, bardziej niż myślisz. A poza tym nie wiedziałam,ze takie ambitne cele sobie na tym karate stawiacie - natłuc jakiegoś laika Wiesz, sporo osób to potrafi i bez treningów...A co do dresów, to zebys sie nie naciął, bo spora częśc z nich poza tym,ze jest 'obita', podrasowuje się na boksie i siłowni. No i oni raczej pojedynczo nie atakują

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
Nikt tu nie napisał że jesteś laikiem .. Czytaj ze zrozumieniem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3733
Stary nie bluzgaj na mnie!!A po drugie naucz sie czytać

Nie pas czyni mistrzem, lecz własne umiejętności

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Wole byc laikiem niż takim zasranym ignorantem jak ty który nie docenia przeciwnika (czyli inny styl).Ehhh... zmarnowałem tylko czas który miałem zamiar poświęcic na oglądanie anime owiele ciekawszego niż rozmowa z wami.

Po pierwsze, przystopuj bo na tym forum nie obraża się innych użytkowników. Po drugie - spoko, obraź się i pooglądaj sobie anime, na pewno w ten sposoób staniesz się niepokonanym street fighterem...
Po trzecie, lepiej sobie obejrzyj, co z reprezentantami tzw. karate tradycyjnego zrobili przedstawiciele stylow kontaktowych, to może ci się przejaśni co nieco.

Zmieniony przez - searme w dniu 2007-12-01 22:45:42

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
Dokładnie j/w .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 622
"pobicie bezbronnego człowieka lub kogoś kto nie miał styczności z SW albo jak wolisz autor tematu takiego laika"

Wybacz ale chyba w tym fragmencie chyba nazwałaś mnie laikiem(lub żle zrozumiałem). Rozmawiamy o shotokanie a nie fudokanie. Więc nie obrażaj mojego senseia gdy mówisze że głównym celem treningów jest nastukanie laikowi.

Bo powaga zabija powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 622
"Po pierwsze, przystopuj bo na tym forum nie obraża się innych użytkowników" a tu następny fragment " Wot kolejny d****, któremu marzy się kolorowy pasek." ja nie obrażam ja tylko wypominam błędy.

Bo powaga zabija powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
Źle zrozumiałeś .. albo jak wolisz autor tematu takiemu laikowi. Bo pisałeś o laikach, a żebyś i mnie o bezbronnych nie zjechał to napisałam jak wolisz to takiemu laikowi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
Nie obrażam twojego senseia (w ogóle to LOL ) tylko mówie że shotokaniste to stać ewentualnie na nastukanie laikowi albo nawet i nie .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks a cukrzyca

Następny temat

BJJ Koszalin

WHEY premium