SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakis psychiatra? x)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 292 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2691
nigdy nie bylem specjalnie smialy, nie mialem tez tupetu, w sumie wiele okazji w zyciu przegapilem przez to ze sie po prostu nie odezwalem.., ale tez bez przesady. Za strachliwego raczej nie uchodze.

Niemniej, nasila sie u mnie dziwna rzecz. Odczuwam wstyd, ten dyskomfort towarzyszący uczuciu wstydu kiedy ktoś inny robi z siebie idiote... Nie moge ogladac takich programów jak np. "Idol" (nie zebym chciał), nie oglądam na youtubie składanki najgorszych bo czuje wtedy wielkie zażenowanie. Najwyrazniej wieksze niz ci ludzie na scenie, conajmniej jakbym sam tam byl i robil z siebie idiote..

Dzisiaj w autobusie jakis typ za mną podrywał dziewuche. Jego teksty wzbudzily we mnie taki wstyd ze sie spocilem, czulem dreszcze i ogolnie, jak to przy wstydzie, czulem sie bardzo zazenowany całą sytuacją. Oczywiscie nie byłem jej zadnym elementem, tylko postronnym obserwatorem a nawet i nie to bo bylem odwrocony plecami.

Takie przyklady mozna mnozyc. Rozumiem ze mozna sie wstydzic za siebie, bardziej lub mniej, ale za kogos i to w takim stopniu?

O co chodzi?

Zmieniony przez - ditchdoc w dniu 2010-03-30 20:42:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
mam tez taki uraz, ogolnie na glupote . Zwieksza gdy widze jak ktos jest juz dorosly a durny jak dzieciak z podstawowki - to wtedy az sie we mnie gotuje. Musze sie powstrzymywac zeby komus nie powiedziec czegos - tez wlasnie o tym myslalem u siebie .
Zdarza mi sie to np u mnie w pracy , mam nieciekawy okres w zyciu - pochowalem tate, ale jak kumple sie wydurniaja ze az rece opadaja to az mnie nosi czasem :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Trzeba było się odwrócić i z dyńki gościa pocisnąć

Tak serio... jeśli jest Ci głupio za innych to raczej wina charakteru niż jakiś problemów z psychiką.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 292 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2691
tylko ze kiedys tak nie bylo, przynajmniej nie pamietam..

Moze i cecha charakteru, kozakiem nie jestem to pewne..

ale zeby sie wstydzic za ludzi z telewizora?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to naucz sie śmiać z ludzi i będzie po kłopocie, wikszosc kawalów, żartów itp opiera sie wlasnie na jakies głupocie/wypadku innej osoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
nie ma sie czym przejmowac, mam tak samo jak patrze na idiotow w telewizji od razu przelanczam

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pochodzisz z religijnej rodziny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6301
mam tak samo:) nie mogę oglądać idiotów w tv bo się wstydzę za nich.
przy programach takich jak np. idol muszę wyjść albo przełączyć tv jak pojawia się ktoś kogo nie powinno tam być. jednych to śmieszy - mi robi się głupio za taką osobę.
wszelkie wpadki, "składanki najgorszych" na youtube - koszmar dla mnie. unikam jak ognia.

nie wiem dokładnie czym to jest spowodowane... ale podejrzewam, że może po prostu chodzi o to, że podświadomie boimy się, że znajdziemy się w takiej sytuacji - strach przed zrobieniem z siebie idioty - przywiązywanie dużej wagi do tego jak oceniają nas inni.
albo po prostu wysoka inteligencja emocjonalna i empatia;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 292 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2691
om niby tak, do kosciola chodza wszyscy, ja przestałem w wieku mniej wiecej 18 lat, swieta katolickie obchodzimy normalnie. Bez skrajnosci.

Aha mialem dziewczyne w zyciu i nie byla to prostytutka jak to chcesz zasugerowac. Fakt ze to ona mnie w zasadzie "wziela"

Sarcina masz chyba racje tylko jak sie tego wyzbyc? Bardzo męczące jak czuje te zazenowanie ogladając jakis film i po prostu go przełączam. Pomijam spotkania sluzbowe, ktos robi z siebie durnia np. nie umiejac odpowiedziec na pytanie naczelnika a ja sie po prostu wstydze x)

Zmieniony przez - ditchdoc w dniu 2010-03-31 08:40:44

Zmieniony przez - ditchdoc w dniu 2010-03-31 08:42:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15466
tak wstydzenie "sie za kogos" to raczej normalna rzecz,wiele razy gdy ogladalem film i byla scena gdzie koles robil sie za idiote i kiedy widac ze jest bardzo zawstydzony czesto przelaczam na chwile kanal. norma- mysle ze u kazdego z nas takie cos siedzi u niektorych w mniejszym stopniu u innych w wiekszym.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 292 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2691
niestety nie, ludzie tak nie maja. Przynajmniej duzo z nich nie ma. Po co ja mam sie wstydzic za kogos kto robic bledy na spotkaniach sluzbowych? Moja wina? Nie. Ale ****a taki jestem tym zazenowanym ze sam trace. A powinienem wykorzystać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
polecam robienie z siebie durnia w publicznych miejscach :) prima aprilis :)

a tak na serio, jak nie mozesz ogladac tych programow to poprostu ogladaj, po jakims czasie przejdzie ci, jesli sie czegos boisz to rob to, wg mnie to najlepszy sposob na pokonanie strachu :)

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból kolana - artroskopia

Następny temat

Zlamanie nadgarstka?

WHEY premium