SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Depresja psychiatra...doświadczenia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 524
Witajcie,
w swoim poprzednim wątku pisałem o swoim samopoczuciu, problemach z pamięcią i koncenteracją apatią zerową mobilizacją itd itp. brak sił rano i tak przez cały dzień. Zrobiłem szereg badań od testosteronu po tsh i wszystko git poza
SHGB 11 (20-70) nmol
Prolaktyna 3,04 ng/ml 2,10 — 17,70 Po godzinie wzrosło do 69,80 ng/ml (test z tabletką). Konsultowałem to z endokrynologiem (wg. niego wszystko git) i ze znajomym który pracuje w szpitalu i wg niego to ostatnie to hipoprolaktynemia czynnościowa (zbyt duży wzrost). Tak czy siak będę musiał udać się do psychiatry... Trochę się boję że zacznie się kombinowanie z lekami które więcej narobią szkody niż pożytku. Sam niewiem. Macie jakieś doświadczenie w tej kwestii? czy da się odbudować samopoczucie jakimiś dobrymi lekami?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nie daj się wrobić w leki od razu. Staraj się uzyskać gruntowną diagnozę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 524
No właśnie diagnoza jest taka że muszę jeszcze skonsultować to z innymi lekarzami bo np. urolog mowi że to świadczy o hiperprolaktynemi czynnościowej, koleżanka która miała gruczolaka pomimo dobrego pierwszego wyniku PRL (w normie), kilkanaście osób na forum które mówią wzrost x23 świadczy o problemach z przysadką...także wizyta u psych to ostatnia rzecz jaką zrobię...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból nadgarstków

Następny temat

Żywokost lekarski

WHEY premium