SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
czyli mietki polecilbys tego wellmentsa? trzeba teraz cos taniego szukac bo nie bede wydawal tyle pieniedzy na bialko a raz na jakis czas kupuje zeby odpoczac np. od tunczyka

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 394
no ja jadlem ostrowie przez ponad pol roku ale powiem ci szczerze ze co mi z tego bialka jak to tluszczem zalewa wiec moim zdaniem na ma sensu kupowac bo poprostu ma 80% bialka i jest iles tam tansze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
ostrowie jeszcze mam i zapewne jeszcze kiedys kupie

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
Poleciłbym ci Nitroprogen z Treca, nie jest zbyt drogie jak na obecne ceny białek, a jest bardzo dobrej jakości.

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8968
"no ja jadlem ostrowie przez ponad pol roku ale powiem ci szczerze ze co mi z tego bialka jak to tluszczem zalewa wiec moim zdaniem na ma sensu kupowac bo poprostu ma 80% bialka i jest iles tam tansze"
I jesteś pewny, że to wina białka? A nie słabej diety (czyt. zapewne węglowodanów w tej diecie)?
Możecie mówić co chcecie ale mi nie potrzeba ładnego opakowania i znanej marki aby produkt był dobry. U mnie zasadniczą rolę pełni ilość i jakość białka, która w ostrowii jest bardzo dobra. Jeśli dla trochę lepszego smaku (i to nie zawsze - bo mam w tej chwili w domu ostrowię i pro longatum czekoladowe obydwa - ostrowia jest zdecydowanie smaczniejsza) chcesz wydawać 2-3x więcej kasy to ok... W końcu to Twoje pieniądze - ale nie gadaj takich głupot o złej jakości ostrowii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 394
hmm wiesz co ci powiem diete to ja trzymalem w tamtym czasie jak malo kto i powiem ci szczerze ze to bialko zalewa poprostu nie tylko mnie ale i kilku kumpli z ktorymi cwiczylem zarowno. Rozmawialem na temat tej serwartki z kolesiami ktorzy sie znaja naprawde dobrze na bialku wiec moja opinia na ten temat = syf ;) ale ja ci nie sugeruje co ty masz jesc a co do prolongatum to sie nie umywa wogule
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5042
olimp whey protein complex na allegro za 2,5 kg 160 zl + 5 zl za kuriera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 394
co do bialka wellmetsa zaciekawilo mnie ale akurat teraz nie maja tego nie wiecie kiedy bedzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
białko zalewa tłuszczem?

nie znasz podstaw


poczytaj podstawy.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 394
Okreslilem sie tak bo poprostu jak dla mnie te bialko buduje slabo mase miesniowa nie taka na jakiej mi zalezy no i dla mnie efekty sa do dupy. Chce zeby mi polecili cos ale nie ostrowie tyle ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

porady w dawkowaniu

Następny temat

Co mi najlepiej zastąpi posiłek?

WHEY premium