SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki npp i propek najlepszy i najpewniejszy?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
czyli swiss tez zaczal spadac?

szkoda bo na poczatku byl naprawde kozak w chvj.

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
swiss to napewno nie stare BD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Z tym, ze to stare BD sie nie zgodze do konca, ale z tym ze nie kopie podpisuje sie trzema rekami

Jak na mój gust to Atomic Labs (poprzez wyglad etykiety) to ciut lepsza wersja SWISSA, ale to tylko moje przypuszczenia.

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
chciales powiedzic - JESZCZE kopiaca wersja swissa

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzysiu ale przeczucia to ty sobie w c*i*p*e schowaj i trzymaj sie faktow i nie pisz co Ci kiepy kaza pisac robiac z siebie pieska innego zwyklego kundelka. Bo to wasze ******lenie juz mnie draznic zaczyna....
ja wbijam bolda swiss i troche mam pojecia w tym temacie i dziala bez zastrzerzen. Wiec jak nie wala w ****a z boldem to watpie zeby z propem tak robili. No ale reki sobie nie dam uciac bo propa nie wbijam osobiscie. Wiem jedno ze wbijaja to teraz znajomi strong razem z trenem. Skarza sie na bolesne injekcje ale twierdza ze na takim czyms jeszcze nie byli i sory ale dla mnie taka opinia jest bardziej wiarygodna niz Twoja Krzysiu... chlopca z 10kg niedowagi od standardu
bo wszystko za pewene jeszcze przed toba dopiero bo za soba doswiadczenie z saa to chyba raczej masz skromne.



Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2008-04-29 15:27:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
propa swiss osobiscie nie wbijalem ale bilem bolda,dd cypio,wszytsko dzialalo dobrze

co smieszne jest mialem kiedys flakon zaczety propa malaya,jak dla mnie malay wypas jest.sprezentowalem tego malaya koledzektory mowil ze nawet libido nie wzroslo,zmienil na propa swiss,mowi ze wreszcie czuje,nawet na bole nie narzeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Chyba nie chcesz mi Grzesiu wmowic ze bicie 3 ml SWISSA z pierwszej partii, od "eskadry luftwaffe", przy braku odczuwalnego dzialania swiadcza o tym ze mam za male doswiadczenie aby cos poczuc.

Po prostu wal i tyle.

Moral jest taki, ze wyszedl w takim razie SWISS w pierwszej partii zarowno dobry jak i walowany od tego samego misia-ptysia.

A jak juz wczesniej wspomnialem, obserwujac przebieg kampanii promocyjnej SWISSA I Atomica, wywnioskowałem że środek może jest lepszy ale to ta sama "Skorupa"... \

A odnoszac sie do wypowiedzi Qrczaka - u mnie bylo wlasnie na odwrot - malay trzepal, ze az jajka w oczach malaly Sila w gore, masa w gore jak trzeba, cisnienie musialem prestarium forte zanizac...

Nikogo tu nie faworyzuje, nikomu nie przyklaskuje, a jedynei wyrazam swoja opnie oparta na podstawie doswiadczenia z danymi srodkami...

Zmieniony przez - krzychugod w dniu 2008-04-29 15:39:30

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
no z malayem to jest faktycznie racja, wbijam juz 3ci dzien po 100mg, zeby szybciej zakrecilo i czuje, ze cisnienie idzieeeeee.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Malay jest dobrym propem i to fakt w odroznieniu do reszty mitow...
Nie ma co polemizoweac zaraz bany powbijam tym co mi co im nie pasuje i juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
poszly 3 shoty atomica i cisnienie chyba skoczylo bo spac niemoge w nocy zasnalem na godzine i cala noc sie wiercilem.niewiem czy to od tego ale innej przyczyny nei widze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Halotestin

Następny temat

trenik?

WHEY premium