SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki żel do mycia twarzy?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2389
Powiem Ci tak, te wszytskie under 20, clearsily itd to o kant dupy potłuc. Po prostu doją kasę a działanie ich jest bliskie zeru. Myj się często dobrym mydłem o obojętnym ph, możesz kupić w aptece antybakteryjne (ja np. kiedyś używałem siarkowego i byłem zadowolony), możesz spróbować też szarym mydłem. Jeśli chcesz już kupować jakieś kosmetyki to tak jak mówią z loreala dla mężczyzn lub udaj się do apteki. Ziaja ma fajną serie YEGO, dla facetów, używamkilku ich produktów i jestem mega zadowolony ;)

Patrzę z boku, walczę jak Song Goku, mimo łez, które są w oku-bez nadziei...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3
Też polecam firmę HB kosmetik.. dostałem od żony krem przed i po goleniu. Jestem zadowolony. Ostatnio dokupiłem sobie krem intensywnie nawilżający i jest spoko wiec spróbujcie może i Wam podpasuje coś..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2
kosmetyki z HB są jedynymi jakich ja mogę używać.. jestem alergikiem i mam wrażliwą skórę, a to są ziołowe preparaty..mam prawie całą serie Braukmann evolution..polecam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak masz mocny problem z cerą, to polecam ci zwykle mydło szare, to nie jest wcale zabawne ani wiocha. Po prostu myj twarz takim mydlem, zakup również ałun w kamieniu, można go zamówić na necie, koszt okolło 30-40zł, ale wystarcza na ponad rok. Ewentualnie glinke czerwoną w kamieniu i cera szybko ci się poprawi. Oczywście z uwagi na Twój wiek to jest uwarunkowane wieloma kwestiami, także tylko możesz zaleczyć ten problem, chyba ze jego podłoże leży np w sposobie odżywiania się itp. Moim zdaniem najpierw przemyśl, co może być przyczyną, a później szukaj preparatów. Często też jest tak, że trądzik pojawia się od stosowania właśnie takich preaparatów, które są ogólnodostępne i reklamowane. Najlepiej sprawdzaj metodą prób i błędów, niemniej ja jestem zwolenniczką naturalnych produktów w tym temacie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardzo brazowy kolor moczu,porada.

Następny temat

Dretwienie dloni

WHEY premium