SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki żel do mycia twarzy?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
Witam,
Jaki polecacie żel do mycia twarzy dla chłopaka, czyli mnie - 18lat ? Skóre mam delikatnie wrażliwą, czasami wyskakują mi jakies syfy i najbardziej chcialym zapobiec temu. Nie mam jakiegos duzego i stałego trądziku, po prostu czasami mi wyskoczy kilka syfów, lecz strasznie mnie to denerwuje... Obecnie używam zel under tweenty, ale jakos przestał mnie on satysfakcjonowac. Może macie jakies propozycje? Polecacie coś dobrego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak masz mocny problem z cerą, to polecam ci zwykle mydło szare, to nie jest wcale zabawne ani wiocha. Po prostu myj twarz takim mydlem, zakup również ałun w kamieniu, można go zamówić na necie, koszt okolło 30-40zł, ale wystarcza na ponad rok. Ewentualnie glinke czerwoną w kamieniu i cera szybko ci się poprawi. Oczywście z uwagi na Twój wiek to jest uwarunkowane wieloma kwestiami, także tylko możesz zaleczyć ten problem, chyba ze jego podłoże leży np w sposobie odżywiania się itp. Moim zdaniem najpierw przemyśl, co może być przyczyną, a później szukaj preparatów. Często też jest tak, że trądzik pojawia się od stosowania właśnie takich preaparatów, które są ogólnodostępne i reklamowane. Najlepiej sprawdzaj metodą prób i błędów, niemniej ja jestem zwolenniczką naturalnych produktów w tym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2097
Polecam L'OREAL men expert PUR & MAT .
Żel głęboko oczyszczający ,nie zawieta mydła.
Trochę droższy od tego co Ty używasz ale myślę ze się opłaca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
a jeszcze takie pytanie... aktualnie po myciu twarzy moim obecnym zelem smaruje twarz kremem bambino... Czy po myciu tym zelem L'OREAL men expert PUR & MAT równiez smarowac twarz tym kremem? czy moze innym? jakim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2097
Słyszałem o tym kremie bambino, stosuj go na noc 30min do 1h po umyciu zelem L oreala , a do żelu możesz dokupić sobie tonik tej firmy co używałeś, tylko oczywiście MEN.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
a rano tylko myć twarz tym zelem Loreal i nic nie smarowac? czy rano tez stosowac krem? tonik rano czy wieczorem? pytam, poniewaz toniku jeszcze nigdy nie uzywalem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2097
L Oreal 2 razy dziennie rano i wieczorem, tonik po umyciu zelem.
a z Tym kremem to sam zobaczysz mozesz tez rano, zalezy od Ciebie ja bym zostawił krem tłusty tylko na noc. Przez 1 tydzień spróbuj tylko na noc a jak będzie źle to rano też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
ok, czyli już wszystko wiem. rano zel Loreal, tonik under tweenty. wieczorem zel, tonik i krem bambino... Tylko jeszcze ostatnie pytanie mam... czytałem kilka informacji w internecie na temat tego zelu, jednak nigdzie nie znalazlem, czy jest on odpowiedni do wrażliwej skóry...? Nie chciałbym, aby po nim mieć czerwoną łuszczącą sie skóre...

Zmieniony przez - davids_pl w dniu 2011-01-30 14:49:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2097
http://znam.to/recenzje/5511/L'OREAL-Men-Expert-Pur-&-Mat
Tu masz coś o nim, niby wszystko ok, ja też go polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
do wrazliwej skory najlepsze sa produkty apteczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 195
Polecam żel
GARNIER Czysta Skóra Active, Żel myjący odblokowujący pory, skóra tłusta, mieszana, trądzikowa
Na początku stosowałem !20 under twenty tak jak ty i po prostu 0 efektów , następnie dostałem ten drogi żel i problem z trądzikiem zniknął !! Po 1 użyciu może ci lekko palić twarz jakbyś domestosem umył ale to właśnie odblokowuje pory bo ma w sobie ten kwas sali~
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 124 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306
Żel do mycia Hb - raczej nie znacie, my zamawialiśmy z netu. Super się sprawdza przy zanieczyszczonej skórze - u mnie efekt widać gołym okiem, po zdjęciach. Wiadomo, że nic nie przychodzi z dnia na dzień, ale po czasie zmiana jest naprawdę pozytywnie zaskakująca.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardzo brazowy kolor moczu,porada.

Następny temat

Dretwienie dloni

WHEY premium