SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zniwelować odstające łopatki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Przy HST tak, bo i tak stosujesz cwiczenia ktore pobudzaja praktycznie wszystkie partie miesniowe, wiec dajac wznosy nad glowe akcentujesz tylko wiekszy nacisk na zebate przednie.

Wg mnie powinno wystarczyc.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
ok, dzięki wielkie - po cyklu się odezwe i powiem jak mi wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Czekam z niecierpliwością

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Witam ponownie

Prosiłbym jeszcze o opisanie jak można robić wznosy bokiem siedząco? W atlasie ćwiczeń nie znalazłem tego opisu a jest wspomiane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Tak jak stojąc, tylko że siedzisz

Nic odkrywczego, tyle że nie bujasz tułowiem i używasz nieco mniejszego ciężaru. Ręce opuszczasz na boki - siedząc starasz sie zachowac konty proste miedzy tułowiem, udami, podudziami, podłożem.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Czyli nie musze się pochylać w jakikolwiek sposób? Bo to mi właśnie przeszkadzało jak stałem bo za bardzo się skupiałem na postawie niż na ruchach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie musisz sie pochylac Usiądz - najlepiej bez podparcia - i wczuj sie w prace miesni. Wez na początek mniejsy ciezar i bardzo powoli opuszczaj, tak aby poczuc palenie miesni. Tak prowadz sztangielki zeby to palenie bylo najsilniejsze w bocznych aktonach barkow.
Podpowiem ze najlatwiej to osiagnac, jesli w srodku ruchu sztangielki sa tak polozone jak bys chcial cos z nich wylac. Taki lekki ruch nadgarstka - tylko nie za mocny. No i rece lekko ugiete w lokciach

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
dzięki :) SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4449
tez mialem odstajace łopatki kolega mi polecil takie cwiczenia jak Mawashi i do tego robilem dosyc duzo pompek jezeli bedziesz sie przykladal do tych cwiczen to lopatki szybko znikna!!!pozdro

Nic nie dzieje się bez przyczyny!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
bedzie ban, bedzie ban

szkoda ze ja modem nie jestem , już bym nabanował ,ze hoho

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN NA MASE OCENCIE

Następny temat

Prosze o rade

WHEY premium