SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak to jest z tymi babami

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 280
Ma jeszcze troche innych fajnych cech Ogolnie to predyspozycje takie, zeby nie jedno pudlo by zgarnela, ale po prostu life-style jej nie odpowiada, poziom amatorski ok, profeska juz nie. Coz, kazdy dokonuje wlasnych wyborow
Dalej jednak jest smiesznie jak ma cwiczy wiekszym obciazeniem niz niektore przecinaki (kolesie) sie rozgrzewaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
To moja 52 kg żona do 60 kg na płaskiej wyciskała.
Mogłem robić zakłady z kolesiami, że nie dadzą rady więcej niż ona.
Bo przeciętnie mężczyzna bierze na klatę 55 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Zresztą obakaj, tylko bez krytyki proszę od osób młodszych niż 34 lata. Bo w takim wieku jest żona.

https://www.sfd.pl/PO_10_LATACH_PRZEWY_POWRÓT_DO_POSĄGOWEJ_SYLWETKI-t567172.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7347
Nie obraźcie się, ale nie lubię jak ktoś tak od razu rzuca iż to jest chore.
Zobaczcie jak nas nazywają ludzie z poza kręgu.
Tak samo.
Mówią o nas, że to jest chore.

Uszczypnijcie się w język czasami, żeby nie być takimi samymi jak oni.

Każdy sport ma swoje wady i zalety, poszanujmy je wszystkie.


Jendrek fakt czesto nas tak nazywaja ale najczesciej wynika to z zazdrości albo totalnego *****izmu, bo niektórzy uważają że 2 miesiace na koksie i masz 50 w łapie. Oczywiście są też ludzie, którym to sie poprostu nie podoba i maja do tego prawo. Mnie to nie obchodzi czy to sie komuś podoba czy nie, ja to robie dla siebie.

A wracając do tematu to chore jest dla mnie tylko to jak kobiety maja już naprawde spore i widoczne mieśnie, a nie fakt że cwiczą, a przez koks traca swoje najlepsze kobiece cechy ;) I nie chciałem nikogo tym obrazić.

"rokjet fuel" in my vains

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
No właśnie, nie wiadomo tak do końca czy krytykują nas z zazdrości czy z głupoty. Ale jednak jak słyszę gdzieś taką krytykę to jestem rozdrażniony. I pewnie dziewczyny, które wybrały ten sport dla siebie, lub dla sławy - też się źle czują.
Pamiętajmy o tym, bo one poświęcają więcej niż my.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 280
Jak na wzrost i wage co nieco widac, w ogole typowym kobietom z niskim poziomem tescia ciezko jest zrobi mase, moja sie po prostu z nia urodzila. Naprawde mam napisac wymiary?

Ok, wiek ten sam:

wzrost - 178 cm
klatka - 90 - pod cyckiem - up to 110 cm - zasluga dr Witoona from Thailand
biceps - obecnie - 37 - w formie i na tym cyklu 39 cm
talia - 75 cm
udo - 57 cm
łydka - 40 cm

waga - 78, bf-ik wyzszy niz byl i troche za duzy, pewnie z 15-18%

Te wymiary to nie zasluga saa, ani nawet zarcia czy treningu, bo obydwa byly takie sobie (pomijajac ze ilosc klc jadla w dzien taka jak wiekszosc bab w tydzien ), tylko tych kosmicznych genow.

Jak sie uda jakies dobre zdjecia zrobic to ci podrzuce na pw

A co do przegiec u kobiet to chodzi na silke tutaj u mnie taka babka, co chyba ja widzialem na bodybuilding australia, ale ciezko powiedziec bo inaczej sie jednak wyglada w sezonie startowym. I to widac - barki doyebane ZA bardzo, twarz - cechy meskie, rysy takie zbyt silne, o glosie nie ma co wspominac.
Bardzo latwo jest stracic proporcje jak jest sie kobieta i bardzo latwo nabrac cech meskich, a to juz jest katastrofa - tego sie nie da odwrocic.

Jezeli chodzi o zone to mysle ze zjechanie z bf-u do poziomu startowego i jazda, ale co zrobisz jak jej sie nie chce Zreszta mi tez sie nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
No to gratuluje.
Powiem tak, i tak wybierałem z tego co mogłem najlepiej na żonę.
Nie miałem z zasięgu wzroku lepszego materiały na rodzenie zdrowych dużych synów.

Ale tobie się powiodło niebywale.

Jeśli nie chcesz rozpoznawalności, to przytnij głowę i wrzuć do tematu mojej żony. Będzie miała większą motywację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 280
No nie powiem, zebym wybieral patrzac na genotyp, tak wyszlo Z jednego jestem dumny, ze ja zaciagnalem na silownie, bo potencjal byl, ale nie wykorzystany. Spoko zrobie w jakims dobrym swietle, bo teraz juz u was 22:30 to podrzuce w temat.
Dodam tylko, ze teraz forma slaba w porownaniem z tym co bylo. Ale wymiary takie jak wlasnie napisalem.

Zmieniony przez - Scorpioo w dniu 2010-02-16 12:32:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
No u mojej też, w końcu 10 lat przerwy.
Ale i tak do wymiarów Twojej nie ma polotu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 280
No i nie bedzie, inny wzrost przeciez i inny kosciec, ktory dodaje sporo, zreszta zobaczysz jak cos uda mi sie podeslac. Poziom to czysta amatorka jak pisalem, 5 lat temu ZERO kontaktu z silownia.
Nie da sie przeciez porownywac 50 kilowego taja z muay thai i Tysona z wagi ciezkiej Inne kategorie wagowe, inne geny - nie oznacza ze ktos jest lepszy czy gorszy.

Zmieniony przez - Scorpioo w dniu 2010-02-16 12:41:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop wino. Dobrze?

Następny temat

testolic, testovis ?

WHEY premium