SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak rozpisać tydzień treningowy

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Aktualnie zbijałem wagę od 1 czerwca 94kg 24% bf do dziś 80kg 17% bf. Od 1 czerwca do konca lipca sama dieta i bieg 2x tyg. Od sierpnia do teraz fbw 3x tyg.
Teraz powoli będę przechodził na masę. Na start +200kcal, dalej będę obserwował i modyfikował dietę.

Trenowałem fbw teraz dorzucilem boks - z czasem treningi będę ukierunkowywał na sporty walki.

Moje pytanie :

Jak dobrać grupy w danym dniu?

Chciałbym

Pon: rano plecy + ???
Wt: rano klatka +?? / wieczór boks technika trening indywidualny
Sr: wolne -ew basen sauna jacuzzi jako aktywna forma regeneracji
Czw: wieczorem boks - 40min siłowki stacje/crossfit 5 min odpoczynku 40 min techniki grupowej
Pt: jak w środę
Sb:nogi
ND CALKOWITA REGENERACJA

Gdzie wrzucić barki tric bic i przedramiona?? Zależy mi aby nogi były same ponieważ mocno przykładam do nich wagę i trening ich bedzie wyglądał następująco:

1.przysiady 5x5 siła
2.superseria prostowanie/uginanie 1s rozg. 3 właściwe
3. Wykroki
4. Wznosy

Jako że prowadzę własną działalność mam dużo wolnego dobrze sypiam stawiam przede wszystkim na dobre jedzenie uzupelnione witaminami i minerałami . Z supli dorzuce bccaa . Z czasem pewnie zrobie cykl na kreatynie. Pozd
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odszkdowanie

Następny temat

zimnolecznictwo

WHEY premium