SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak powiększyć stopę

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12474

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
nom co racja to racja
kolega w tym wieku miał 41 rozmiar teraz ma 46-47
natomiast mi gdzieś pod koniec podstawówki skończyły rosnąć i mam 44-45 z tym że bardziej szerszą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1495
1997 to jest rok moich urodzin. A moglibyście podać swój wzrost i rozmiar stopy? :)

Zmieniony przez - Damian-1997 w dniu 2012-08-16 14:45:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
187, rozmiar to różnie raz pasują na mnie buty 44 a innym razem 46 zależy od numeracji. Ale od poczatku pięty do konca duzego palucha mam 29 cm.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
POWIĘKSZENIE STÓP
Acromegalia. Cechy. Stopy są zajęte podobnie jak dłonie i są jednolicie powiększone. Duży palec może być jednak znacznie większy w porównaniu z pozostałością stopy. Osteoarthropathia hypertrophica. Cechy. Kości stóp (i rąk) są symetrycznie powiększone, łącznie z powiększeniem obwodowych nasad kości długich. Występowanie w pewnych schorzeniach przewlekłych, szczególnie w schorzeniach płuc albo oskrzeli; powolny rozwój; czasem wy­sięki do stawów; niekiedy usztywnienie stawów; zwiększenie potliwości po­wierzchni dłoniowych i podeszwowych; skrzywienie kręgosłupa nadmiernie do tyłu lub na boki.

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2132 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9856
183/27,5

http://www.lesnachata27.pl/
Domek w Chodlu do wynajęcia, tani nocleg nad zalewem w Chodlu !

"Wygrywa tylko ten, co ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć..." - Napoleon Hill
http://www.rundamian.pl - Blog o bieganiu naturalnym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
N3sta coś Ci się chyba pomyliło z tym rozmiarem buta

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9680
chyba chodzilo mu o dlugosc wkladki/stopy w cm

Dla wszystkich niedowiarków, nie zdejmuję sztangi z barków
W czasie ostatnie serii, dziki zachód tu na prerii

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A chyba ze tak

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
anubis84
A chyba ze tak


Miałem to właśnie pisać ale pomyślałem że to ironia ale widzę że nie hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2132 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9856
27,5 numer

http://www.lesnachata27.pl/
Domek w Chodlu do wynajęcia, tani nocleg nad zalewem w Chodlu !

"Wygrywa tylko ten, co ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć..." - Napoleon Hill
http://www.rundamian.pl - Blog o bieganiu naturalnym

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Skok w dal - szansa?

Następny temat

Trening na siłowni

WHEY premium