SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile za taki zestawik?

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3473

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Bardzo ładny projekt , taka wersja Heavy ,oczywiście pokażę go Keltonowi on zadecyduje co dalej , no chyba że ma być taki zrobiony dla Ciebie na specjalne zamówienie ??

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287


tu dokladniej przedstawilem element laczenia,
na niebiesko sruba laczaca obie czesci
moze byc taka normalna sruba z nakretka z drugiej strony chyba ze macie lepszy pomysl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Wysu Śruby będa ok dajemy je przy ławkach , czyli chcesz taki stojak tylko z regulowaną szerokością tak ?

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
ja bym chcial taki system regulowania, jesli znaczaco nie oslabi konstrukcji, a wydaje mi sie ze nie.
wiec do mojego zamowienia prosilbym o wykonanie tego dodatkowego elementu

jesli sie wam spodoba to fajnie bedzie jak wykorzystacie moj pomysl w produkcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Wysu Ok przekaże projekt Keltonowi

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
dzieki

a jeszcze jedno pytanie, na kiedy by to bylo gotowe? bo chcialbym jak najszybciej zamowic

pozdro

Zmieniony przez - Wysu w dniu 2009-02-08 11:18:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Fajna sprawa ale to jest tylko na raz zeby dobrac sobie dobry rozstaw stojakow bo jednym jest ok tak jak jest a inni chca szerzej w tym ja. Ale zeby regulowac przy kazdym cwiczeniu to sie nei sprawdzi bo jaki ma sens sciaganie talerzy ktore sie na ten stojak naklada? A jesli ktos tam nie chce talerzy to kupuje lawke z oddzielnymi stojakami a nie polaczonymi ze stojakiem do talerzy.

Pozdrawiam DUDE

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Zawodny Ale można zrobić w dwóch wersjach

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
ja kupuje te stojaki glownie dlatego ze wydaja sie o wiele bardziej stabilne niz te osobno stojace w tanszej wersji.
a regulowal bede tylko raz w tygodniu jak bede zmienial rozstaw z klatki do przysiadow

a jeszcze jak bym chcial do tego zestawu zamowic 2 gryfiki te: http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/18/49
to ile by za przesylke bylo wtedy?


DUDA i jak tam postepy w mojej sprawie?

pozdro

Zmieniony przez - Wysu w dniu 2009-02-08 11:55:42

Zmieniony przez - Wysu w dniu 2009-02-09 12:20:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Wysu W toku czyli przekazywane , ale jak pisałem że pewnie od reki nie zostanie zrobione , to przy zamówieniu byś kupił te stojaki + gryfiki wpiszesz w dodatkowych uwagach "Tańsza przesyłka + Nick sfd" Dziewczyny z Keltona obliczą ile by to kosztowało
Pozdrawiam Duda
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

avenger / tryton

Następny temat

Asekuracja z raptora w trytonie

WHEY premium