SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

help :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez QUEBLO z działu Trening w domowych warunkach.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2
witam mam straszny problem bylem dzis u lekaza z reka mam zlamanie 5 kosci srodrecza chodze na boks od 2 lat mam 14 lat boks jest dla mnie wszystkim mysle o nim caly czas lecz lekaz powiedzial ze to zlamanie jest bardzo stare i ze to jest nowotwor :((( boje sie bardzo az mi sie u lekaza lezka puscila nie mialem jeszcze badan ale sie boje :( boje sie powiedziec kolega rodzica ze mam nowotwor :( i z nimi pogadac nie dosc ze to moze byc nowotwor to jeszcze mi ojciec zmarl ;(((( przepraszam za bledy i ze to nie ten temat ale wy tylko mozecie mnie pocieszyc :(((..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Albo jest to marna prowokacja albo potrzebujesz psychologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 272 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1159
dokładnie, psycholog powinien Ci pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Ja do dzisiaj nie pojme tego co taka gówniarzeria ma w głowie podczas pisania takich pierdół... nie wiem czy go to cieszy czy jak? jedno jest pewnie ,ze albo jest to uważający to za zabawe mlodziak albo psychicznie chora osoba starsza ;D Nastepnym razem pomysl troche zanim zaczniesz pisac takie posty/ zastanow sie czemu to piszesz i co masz w głowie w momencie kiedy to piszesz

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 403 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
Ja bym tak nie gonił tego chłopaka. Niestety ale w tak młodym wieku często dochodzi do rozpoznań złamań przemęczeniowych na tle nowotworu kości. Może jest roztrzepany nie wie co zrobić zwłaszcza ze względu na trudną sytuacje rodzinna.. Na 90% już nie wróci na to forum po tym co przeczytał tu od was.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 403 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
A ty młody się nie martw tylko czekaj na wyniki badań. Porozmawiaj z rodziną. A raka się leczy- jeśli wogule to jest rak. Głowa do góry.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy :(

Następny temat

jak utrzymac mase podczas choroby

WHEY premium