SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hcg z argentyny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
zalezy jak dalece byla posunieta atrofia,po 5000 iu powin na byc juz zxauwazalna jakakolwiek zmiana.

Zmieniony przez - BadMad w dniu 2009-04-29 01:18:36

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
badmad to mowisz ze jak juz sie skurcza na maxa to może być lipa no teraz sa wielkosci ozcha włoskiego ..pamietam za maolata jak mi przy lasce spuchły i były wielkosci pudełek od zapałek.. o ile wruca do normy..wedug teroi to podobnie jak z tym i pudełkami zapałek 3 już raczej zostana deczko mniejsze ale cos tam ruszy?

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
jak beda jak pestki wiśni to mozesz sie zaczac martwic ze niedlugo zanikną. Ja pisalem ze po 5 tys jednostek powinienes juz zauwazyc "napuchniecie" jader,jesli nie zauwazyles to ta gonadotropina jakas lipna.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
kurdewsumie to tylko jajaj ***bane hehe ale fakt faktem ze 5000ui to dużo boje sie usmazyć taka dawka bo potem to już lipa bedzie wbijam 1/3 flakona nadzien dzis 2 szot poleciał na wodzie to na******la bardzoo opiszejaktam mojej jajca po tym

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
to hcg to fak jak cala ta chora firma
i nie piszcie ze moze podziala czy cos
fak fak fak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
siema...

tez mam HCG z tej firmy jak chlopaki wyzej...poczytalem forum i natrafilem na ten temat, wbilem juz 5000j.m i nic nie czuje, zadnych napuchnietych jader, zadnego najmniejszego bolu jajek..nic

poczytalem o skutkach ubocznych hcg i znalazlem ze jest po nim tradzik...w sumie mialem czysta twarz zanim tego nie wbijalem, a od czasu jak to bije to zauwazylem ze mam duzo syfow na gembie i w ogole na barkach itd...to chyba jedyne co daje ten srodek...

po niedzieli lece do apteki i kupuje test ciazowy, zobaczymy co to za gowno...ehh, mam nadzieje ze to nie lipa, ale zobaczymy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
lipa, ale potwierdź, jak zrobisz test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
ludzie..
nikt
NIKT, wrecz, N I K T
nigdy nie trafil na dialajacy srodek tej firmy myslcie ze Wy bedziecie wyjatkowi ????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
brudasie pikle wyskakują po skonczonej kuracji nawet gdybyś nie zastosował hcg.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
wiem o tym, ale znam swoj organizm i wiem ze jak odstawie srodki i tak jakby okres poltrwania ich juz zaniknie i wbijam na odblok to syfy znikaja, a z wbiciem tego hcg jest tego cala masa...gorzej niz na cyklu , zdecydowanie!!

mieliscie po hcg tradzik???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ruska metka

Następny temat

Agovirin depot + Boldenon i MEtka

WHEY premium