SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

guzek z prawej strony suta-co to za ustrojstwo? %)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
panowie wczoraj zauważyłem, że z prawej strony prawego suta mam jakiś taki guzek. dwa dni wcześniej kilka razy poczułem swędzenie prawego suta, ale po chwili przechodziło.

Poza guzkiem prawy sut wygląda zwyczajnie, żadnego powiększenia itp.

Lewy sut w całkowitej normie.

Cyklon skończyłem ponad miesiąc temu, do tej pory nic niepokojącego nie odczuwałem. Od piątku jem epithin e w dawce 3 kaps ed.

1.Czy to może być jakiś początek gino?

jeśli odpowiedź na pytanie pierwsze brzmi tak, to

1. czy od razy łapać za nolvę (mam opakowanie w domciu), czy poczekać? dodam, że w końcu epi jest znanym gino killerem.

Pomagajcie koksy, bo nie mam zamiaru latać z wyy eba nymi sutami
1

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 291 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16686
klątwa ginomena :) , chociaż "kolega" jest ON na deca/oma, wiec może jednak jakieś początki gino mimo że nie ma tendencji i w lustrze nie widać żadnych podejrzanych zmian, na razie robi OFF trzeba uspokoić hormony zobaczymy co się będzie działo dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Wygląda na to,że to gino osobiście wstrzymał bym się z nolvą i zobaczył co się dalej będzie dziać jeśli będzie się powiększać to wtedy zaatakujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dalbym cos zeby zeszlo ale nie za dlugo jak nie bedzie schodzic bo po co sie truc. u mnie tez sie zrobil malutki guz, ledwo wyczuwalny ale jak wszedlem na bombe "estrogenowa" to automatycznie podroslo, teraz na 750 enana nie rosnie. musisz uwazac na srodki typu omo, metax.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 283 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3761
Może to być Włókniak!!

http://pl.wikipedia.org/wiki/Włókniak 

!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
a moze to spoznione gino po oxanabolonie.podobnie jak o mdrolu pare przypadków bylo ze miesiac czy 2 po cyklu wyskakiwalo. bo nie wiem jaki sposób mogloby na epi wyskoczyc gino estrogenowe. moim zdaniem poczekaj z ta nolva. moze chwilowe wahania jakies. dziwny przypadek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
no dziwne dziwne, tym bardziej, że tylko na jednym cycku.

Poczekam 2-3 dni, zobaczymy jak będzie dalej.

Aż nie chce mi się wierzyć, że to od propa. Prędzej po oxie, zszedłem z tego środka ok. 2 miechy temu.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10194
a mowilem zebys wzial nolve :)

yeah buddy...light weight baby!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
najlepiej wziąć wszystko i się naćpać SERMami ej

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
najlepiej to wogole sie nie dopingowac !!

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
a coś mądrego jeszcze ktoś napisze?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
mi przygoda z gino zaczela sie na pierwszym cyklu z propa i wina. wiec ja stawiam ze masz to od propa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol a ciśnienie!

Następny temat

siłabolin, odblokowanie, itd

WHEY premium