SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gorączka 38,5:(((((((((((((((((((

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam angine.ciagle goraczke od 3 dni.ciagle sie poce,waga spadanic nie moge jesc bo tak mnie gardlo boli....co mam zrobic??????????????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 279 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1742
Najlepiej by było skonsultować się z lekarzem. A jeżeli chcesz uniknąć antybiotyków i innych środków działających żle na rozwój mięśni - sprubój skorzystać z domowych sposobów(ja tak robie-oczywiście gdy nie jestem poważnei chory)

Cały układ jest tak silny, jak silne jest jego najsłabsze ogniwo.
Pozdrawiam !
--==Veko==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Lekarz to podstawa. A oprócz tego leki takie jak:

Fervex wymiennie z Sadrin (albo Sardin - paracetamol + kofeina)
Witamina C / Rutinoscorbin
Aspiryna na noc jako antyzapalny lek
na kaszel - tabletki wykrztuśne

Pij dużo wody (herbat itd.) ponieważ organizm dużo wody podczas gorączki traci w procesie pocenia.

To są tzw. domowe sposoby i leki bez recepty. Zanim zaczniesz je stosować - przeczytaj ulotki! (no może oprócz witaminy C).
Aha na drapanie w gardle dobre jest Septolete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiec ja juz biore antybiotyki bo ciezko bylo by bez tego.a waga minus 2kg.....czy takie kilogramy stracone podszac choroby latwo jest nadrobic?czy duzy jest spadek sily?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16011
Spokojnie, każdy przechodzi choroby (mnie już minął rok od ostatniej). Najprawdopodobniej to co ci spadło to woda, więc nie musisz się martwić z odbudowaniem sylwetki. Ja pamiętam że po chrobie w ogóle nie spadła mi siła i myślę że jeśli będą jakieś spadki to niewielkie. Nie śpiesz się i kuruj się. Powodzenia

http://www.Szybkitrening.pl - dobra alternatywa dla ćwiczeń siłowych przy braku czasu...
Chcesz mieć silne bicepsy? Rób przysiady
Moje zdjecia po 2 latach cwiczen: http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=98484&x ,
Dobry trening brzucha z magazyny "Flex":
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=93118&x
=_=SFD 100% CLEAN CLUB=_=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
To w większości woda. Nie przejmuj się spadkami, wróci raz-dwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki cklopaki,dzisiaj panna byla u mnie od 15 i dopiero poszla teraz.juz czuje sie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Ciekawe dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za przeproszeniem, ale sex jest dobry na wszystko (no w dużych ilościach może przeszkadzać w łapaniu masy )
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Traktuj jako średnio intensywny wysiłek aerobowy jakby co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skad wiedzieliscie ze akurat to mialem na mysli?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przed treningiem ?

Następny temat

OLEJ LNIANY

WHEY premium