mam angine.ciagle goraczke od 3 dni.ciagle sie poce,waga spada
nic nie moge jesc bo tak mnie gardlo boli....co mam zrobic??????????????
nic nie moge jesc bo tak mnie gardlo boli....co mam zrobic??????????????Ilość wyświetleń tematu: 3997
nic nie moge jesc bo tak mnie gardlo boli....co mam zrobic??????????????PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
Cały układ jest tak silny, jak silne jest jego najsłabsze ogniwo.
Pozdrawiam !
--==Veko==--
http://www.Szybkitrening.pl - dobra alternatywa dla ćwiczeń siłowych przy braku czasu...
Chcesz mieć silne bicepsy? Rób przysiady
Moje zdjecia po 2 latach cwiczen: http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=98484&x ,
Dobry trening brzucha z magazyny "Flex":
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=93118&x
=_=SFD 100% CLEAN CLUB=_=

(no w dużych ilościach może przeszkadzać w łapaniu masy
)Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły