SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gino ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mowiles ze koks waliles? bo ja wybieram sie do onkologa z tym i nie bede owijał w bawelne ... bo lekarz 1 kontaktu mnie pogonil !! pociagne ta nolve zobacze co sie stanie ... dzieki za info sog !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699709
do onkologa musisz mieć skierowanie
poza tym oni mają co robić,więc szkoda im dupe zawracać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
no ja guza zauwazylem dawno po cyklu wczesniej nie zwracalem uwagi na to moj jest jak dwa ziarnka grochu ale nie jest widoczny nawet na ostrej rzezbie go nie widac zbytnio.

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie tez sie zdziwilem jak spytalem lekarza 1 kontaktu o skierowanie .. powiedziala ze nie potrzebuje wystarczy ze pojde i sie zglosze do rejstracji - co do terminu fakt !! najblizszy jest 15 lutego wiec dalekooo.. pytajac w rejstarcji nie pytala o skierowanie .. spytala tylko czy zapisac .. wiec nie wiem jak to jest pewnie w hooja polecieli i jak bym przyszedl za miesiac to by powiedzieli ze nie mam skierowania tak to juz jest z nimi .. heh

podjem a nolve dla swietego spokoju - dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl

Następny temat

pierwszy raz antoni

WHEY premium