SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ginekomastia przed i po po zabiegu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
jutro jesli doladuje konto w tel do beda zdjecia, ale poki co to po prostu zmalala opuchlizna na klacie, strupy dookola brodawki poodpadaly, ale on niestety nie maleje....w dodatku zaczelo mnie od kilku dni bolec w srodku i nie wiem z czym to jest zwiazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
miales gino, zostalo lipo, Tobie nie tylko operacja pomoze ale tez wizyta u endokrynologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1285
W innym temacie autor napisał, że zapłacił za operacje 7 tysięcy, więc za taką kase powinni mu zrobić idealnie jak trzeba a nie jakies gowno odwalac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Boli? czy ciagnie jak by tak? mnie ciagnelo. Jak odzyskiwalem czucie w sutku (lekko bo pelne wrocilo po roku gdzies) Hmm no wklej jak dasz rade i narazie czekac trzeba. A i jak Shield mowi. Robiles badania hormonalne? Jak nie to by sie przydaly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
u endokrynologa bylem przed operacja bo chirurg potrzebowal opinii endokrynologa, badania robilem i wszystko w normie, estradiol podwyzszony, w wypisie klinicznym jest napisane , liposukcja + wyciecie gruczolu + lifting wokolbrodawkowy, tylko ze ****a jakos ja nie widze tego liftingu, z***ali mi wyglad jeszcze bardziej, a nie wierze ze w 3 tygodnie moja brodawka zmaleje do rozmiarów drugiej, aktualnie ta pooperacyjna ma szerokosc 4,2cm a ta zdrowa 3cm, niby liczbowo nie duzo ale wizualnie....brak słow. 7000zl wyrzygane jak w bloto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
aha a jesli chodzi o czucie to mam az nadwrazliwą ta brodawke, minimalne ocieranie sie opatrunku sprawia ze ona mnie tak jakby swedzi i w ogole, takze z czuciem ok. wewnatrz czuje jak by sie robily zrosty takie twarde dosyc, moze to one tak bolą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
w ogole patrzylem na necie ginekomastie porownywalne do mojej ze takze trzeba bylo usuwac nadmiar skóry i jakos po zabiegu za***iscie to wyglada a ja zawsze jakiegos pecha mam, chyba za wczesnie sie cieszylem ze bedzie dobrze, a wierzylem ze jesli tyle to kosztuje to zrobia mi tak bym napewno byl zadowolony, a poki co to doluje sie i dostaje pier*olca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7481
spokojnie dobrze bedzie daj troche czasu temu wszystkiemu, po 3 tyg to jeszcze wszystko jest obrzęknięte poczekaj jeszcze z miesiac....

Drive no faster then your guardian angel can fly ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
ja przez to badziewie mam konflitky na chacie, ogolnie jestem nerwowy a przez to w ogole mi odbije, tyle czekalem na to, rodzice uzbierali taki hajs , cieszyli sie i mowili ze wkoncu bedziesz zadowolony, a wcale tak nie jest i glupio im to w oczy mowic, bo powinienem dziekowac za wkład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Spokojnie chłopie, tak jak pisze czrny_lbn wszystko wróci do normy i będzie ok, tylko potrzeba czasu, dużo czasu. Trzymam za Ciebie kciuki, nie poddawaj się!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

interpretacja wynikow badan

Następny temat

Pomoc,krążenie?SOG

WHEY premium