SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

frontloading

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 990
Według mnie nie ma sensu robic frontloadingu przy cyklu w którym bedziesz stosował winstrol, ponieważ jak zapewne wiesz stanzolol jest forma szybko działającą więc działanie SA odczujesz bardzo szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Steroid, ma sens bo jesli po 14 dniach chcesz byc czysty to liczy sie kazdy dzien. Przy standardowych cyklach owszem, mozna wtedy spokojnie poczekac az osiagnie odpowiednio wysokie stezenie we krwi.
Chcialbym uslyszec opinie kogos kto stosowal short cycling, wszelkie za i przeciw mile widziane

Pozdro
Ted

--- Primum no Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 990
Tez z chęcią wysłuchał bym kogoś kto stosował short cycling, może jest ktoś taki na forum, chociaż wątpie, bo jest to praktyka w sumie żadko stosowana, no ale kto wie.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Wlasnie, malo znana i rzadko stosowana bo przeciez duzo latwiej przywalic 12-tygodniowca i czekac na efekty, a to nie sztuka. Poczekamy na Eda i Venoma, pewnie spotkali sie juz z short cyclingiem.

Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182
Ed ma tzw "nawal spraw przyprawiajacych o zawal" wiec mysle, ze moge w jego imieniu przeprosic za jego nieobecnosc na Forum - na pewno wroci choc sam nie jest w stanie okreslic kiedy, cierpliwosci.

Zarowno w srodkach o dlugim jak i krotkim dzialaniu frontloading ma sens i zastosowanie. Ale po co mam pisac to samo co poprzednicy? Dlugodzialajace "wchodza mocniej i szybciej" krotkodzialajace "kopia od razu" i szybko znikaja z organizmu.

Moze uzupelnie wypowiedzi poprzednikow informacja o sposobach laczeniu srodkow przy wykorzystaniu frontloadingu...

Jesli decydujemy sie na short cycling - wybieramy tylko krotko i szybko dzialajace srodki, gdyz te "dlugie" nie maja zastosowania przy jego zalozeniu.

Wykorzystujac "dlugie" warto zaczac od max dawek i powoli schodzic z dawka w dol - w ciagu tygodni trwania cyklu, oczywiscie jesli chcemy dorzucic do tego srodki "krotkie" to nie stosujemy do nich zasady frontloadingu lecz powoli zwiekszamy dawke - tak, by w efekcie uzyskac maxymalne stezenie calosci w krwiobiegu w tym samym czasie... zejscie - standart... odblokowanie tesh...

chyba starczy bo musze na trening 3mta sie...

Gdy zaczynasz coś robić - zrób to dobrze od początku do końca albo w ogóle się za to nie zabieraj!

...mafia.suple.hardcor.pl...

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
Sorki, że odświeżam starego posta, ale po co zakładać nowy jak sprawa dotyczy tego samego - short cyklu

Pytam w imieniu kumpla!!!

Kolega MUSI przytyć jak najwięcej w niecałe 20dni, zostało mu chyba 18
Jego dane : 23lata, 187cm, 92kg...
Zaznaczam, że trenuje już około 4lata, koksy też nie są mu obce, ostatni cykl miał w maju (150metki, 10omki, 10deci)...
Diety cały czas trzyma chyba dobrą...

Teraz sprawa wyboru środka, do dyspozycji ma stare zapasy: metke ok 100tab, stanabol 100tab, propionat 3amp 100mg i 4amp 50mg i nic innego raczej nie bedzie miał, bo zanim kupi to minie tydzień, a liczy się każdy dzień
Niestety ja nie mogę mu nic pożyczyć szybkodziałającego - bo nic nie mam, mam 20amp prolonga, ale tego nie ma chyba sensu brać!?

Co proponujecie!?!?


pozdrawiam...

pozdrawiam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
Nic.......

Nie znam się zbytni na tym ale myślą, że kumpel poleci od dziś na czymś takim:

Metka: 1dzień 50mg, 2-14dz 25mg, 15dz 15mg, 16dz 10mg
Propionat: 1dz 200mg, 2dz 100mg, 3-6dz 50mg, 8dz 50mg, 11dz 50mg

Cykl musi się skonczyć 16dnia, przyczyny nie podaje bo byscie odrazu pewnie odradzili mu taki cykl!!!

CO o tym myslicie?

ps. cykl nie jest dla gówniarz który chce szybko przytyć, tylko dla mojego bliskiego kolegi, sprawa jest bardzo ważna!!!


pozdrawiam...

pozdrawiam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3778
Zainteresowałem sie ostatnio frontloadingiem i znalazłem ten oto temat który z radością odświeżam Stosuje ktuś to? Jakie środki i jakie dawki stosujecie w długich jak i krótkich cyklonach. Zapraszam do dyskusji.

PZDR

ps. co sie stało z Tedem mądry gość z niego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
z rana ok 1kg ziemniakow..
po co refresh**esz takie stare arty..
2lata to eon w dopingu

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
z rana ok 1kg ziemniakow..
po co refresh**esz takie stare arty..
szukaj uwazniej o FL a znajdziesz wiecej nfo

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

doping a brzuszki

Następny temat

1-ad - moje rezultaty

WHEY premium