SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

frontloading

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 990
Co sądzicie o frontloadingu podczas kuracji sterydowej??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
W standardowych (czytaj 8-12 tyg.)cyklach nie widze zastosowania. Co innego przy cyklach typu 2on/2off, wtedy stosuje sie "frontloading" aby zastosowane srodki zaczely dzialac jak najszybciej i z pelna sila. Mysle ze "short cycling" to przyszlosc dopingu - stosunkowo male lecz trwale przyrosty, wysoka jakosc uzyskanych miesni, minimum skutkow ubocznych.

Pozdro
Ted

--- Primum no Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy moge prosic o wyjasnienie terminu "fronloading"?
Tylko bez nabijania sie !!!

..::MAKO::..
TOP MASS BOYZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Mako, wieczorem cos skrobne specjalnie dla Ciebie, widze ze jestes jedyna osoba ktora zainteresowal ten temat

Pozdro
Ted

--- Primum no Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Frontloading stosuje sie podczas krotkich cykli, np dwu tygodniowych. Uzyskuje sie przez to szybkie i wysokie stezenie substancji aktywnych w organizmie, ktore podtrzymuje sie conajmniej dwa tygodnie. Caly widz polega na tym, ze cykle standardowe, 6-12 tygodniowe, sa bardzo duzym obciazeniem dla organizmu - ogromny przyrost wagi, zmiany cisnienia, profilu lipidowego, wielotygodniowy stres dla watroby. Przy krotkich cyklach, stezenie srodkow jest wysokie, lecz czas oddzialywania na organizm stosunkowo krotki. W tym czasie nie odnotowuje sie tak spektakularnych przyrostow masy czy sily ale spadki sa prawie zerowe i co najwazniejsze powrot do hormonalnej "normalnosci" trwa duzo krocej.
W short cycling uzywa sie szybko dzialajacych srodkow, takich jak np. fenylopropionian nandrolonu (Superanabolon), test. propionicum, anavar, metanabol, winstrol.

Przyklad dwu tygodniowego cyklu z frontloading-iem:
- superanabolon - dzien 1 - 150mg, dzien 2-12 - 50mg dziennie
- metanabol - dzien 1 - 50mg, dzien 2-12 - 25 mg dziennie
- winstrol dzien 1 - 100mg (depot), dzien 2-12 25mg dziennie (tabsy)
Dawki sa raczej dla starych wyjadaczy i podaje je czysto orientacyjnie

Zapraszam do dyskusji, moze ktos z Was stosowal short cycling i chcialby podzielic sie informacjami w tym temacie ??

Pozdro
Ted

--- Primum no Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 990
Szczerze mówiąc to pierwszy raz spotkałem się ze stwierdzeniem że frotloading jest stosowany tylko przy short cyclingu i tylko i wyłącznie z użyciem krótkich estrów, przeciwnie większość moich znajomych stosuja frontloading przy cyklach z użyciem długich estrów wtedy gdy nie stosuja żadnych doustnych środków typu dbol na początku kuracji. Dlaczego tak?? Odpowiedz jest prosta, frontloading stosujemy po to aby od początku cyklu uzyskiwać przyrosty w przypadkach kiedy nie bierzemy jakiegoś szybko działającego środka np. metanu czy propionatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Jesli sa na tyle niecierpliwi to ich sprawa, ja osobiscie nie widze powodu zeby na dzien dobry dopieprzac organizmowi a potem zarzynac go jeszcze przez dwa czy trzy miesiace. Co innego short cycling, tu zalezy nam na maksymalnie szybkim rozkreceniu organizmu i wykorzystaniu pelnych jego mozliwosci przez dwa tygodnie.


Pozdro
Ted

--- Primum no Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak myślisz - czy tę metodę można stosować analogicznie przy ph - np. stałą dwutygodniową dawkę: 400mg 1-T, 400 1-AD, 600 nor-4AD??

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Oj lucek, niestety nie pomoge Ci. Moja wiedza o cyklach ph jest znikoma, moze dlatego ze nigdy ich nie stosowalem. Jakos uwazam ze saa brane z glowa sa lzejsze dla organizmu, tyle ze branie saa (w przeciwnienstwie do ph) jest wszechobecnie uwazane za niemoralne i naganne {

Pozdro
Ted

--- Primum no Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
czytałem kiedyś wywiad z Mooneyem i z tego co pamiętam to pisał on, że stosowanie właśnie frontloading'u a następnie podtrzymywanie jest wysoce skuteczną metodą niezależnie od długości cyklu (nawet 12 tygodniowe btw: z tego co pamiętam właśnie taką długość cyklu poleca jako najbardziej efektywną).
w czasie stosowania shortcyklingu jest on raczej (frontloading) wymuszony okresem trwania cyklu, a efekty uboczne jak pisze Ted są dużo mniejsze (zależne bardziej od czasu trwania niż od wielkości dawek, choć te też sa istotne).




The NOTORIOUS B.I.G.

Bojkot SOGÓW.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 550 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10905
Ted, mam pytanie: czy do takiego short-cyklu można by zastosować deke?
Przyszedł mi na myśl taki cykl:
dzień pierwszy - 200mg deki + 30mg D-bol
2 - 14 dzień - 10mg D-bol.
Wiem, że deka jest długołańcuchowym estrem, ale jej stężenie po dwóch tygodniach jest już stosunkowo małe.

Nie dbam o aprobatę. Żądam braw.

"Ha! Mam młot Thora! - Czy teraz będę mógł rozmawiać z rybami?"
**********
[http://romb.org.pl] 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

doping a brzuszki

Następny temat

1-ad - moje rezultaty

WHEY premium