SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fotki E.A.P

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/temat286491/ pewnie o to chodzi hooj w to wbijam jesli komus sie to nie podoba nastepnym razem zaloze spodnie i sweter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1477 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35521
mily romantyczny i wesoly nasz cezary

Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]



VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 671 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12711
Cos z opisu biernasa- mily romantyczny spontaniczny i wesoly wasz Cezary hahahah o ****a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 671 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12711
Biernas nie ma co sie zloscic taka jest cena popularnosci do twarzy ci w atlantiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
biernas ja zaden gangster nie jestem =D to Ty sie tu lansujesz na gangstera duzo osob z forum juz to zauwazylo men a czytac ze zrozumieniem umiem :) chodz jeszcze duzo nauki przede mna.Bo nie wiem jak tam z nauka u Ciebie studiujesz cos ?

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie studiuje bo nie jestem takim geniuszem,ale papier od matury ci moge tu wkleic ja sie nie lansuje tylko wyrazilem kiedys swoja opinie o alegro bo mi sie smiac chcialo jak ktos glupi sie za takei cos zabiera
a wy tylko to ukoloryzowaliscie(sami stowrzyliscie sobie moja postac) wiec mnie to ***i.. co kto o mnie mysli.hehe spojz na te swoje gatki czerowone podejrzewam ze kosztowaly niewiele wiecej niz moje majtki atlantica hehe to tak off topic

a co do profila nie wiem czemu niektorzy sie tak uniesli lepsze takie cos niz glupoty wasze i sciemnione profile tyle odmnie,a najbardziej sie spinaja ci co nawet sie tutaj nigdy nie ujawnili (foto)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 473 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12334
smieszne moze byc tylko to, jak ktos nie ma wlasnego zdania i robi z siebie czyjegos przydupasa...
smieszne moze tez byc robienie z kogos mega zabijaki opierajac sie tylko na internetowych opowiesciach i kilku zdjeciach..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Musze cos napisac od siebie bo sa osoby co mnie smiesza

Grozny człlowiek straszy!!! ale tylko raz i taki jest fakt

-----Czarny Gregor to kurdupel wystarczy że go ręką za głowe przytrzymasz i już Cię nie dostanie----- a zdziwil bys sie nie pisze o Grzesiu ale widzialem kilka razy jak padali dwu metrowcy powaleni przez klijeta nie wicej jak 170 i sam mam dobrgo kolege co mam mniej jak 170 i widzialem go w akcji a jak bys mial troszke oleju w glowie to bys wiedzial ze wyglad nic nie znaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
smieszne moze tez byc robienie z kogos mega zabijaki opierajac sie tylko na internetowych opowiesciach i kilku zdjeciach..

to jest fakt tylko niektorzy tego nie rozumieja i sami sobie kreuja kogos wizerunek i postac.pozatym kto mnie widzial ten mnie zna i na sunraisie tez sie spotkalem z kim trzeba.bo z niektórymi to bym nawet niechcial jednego metra przejsc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 671 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12711
Nie chce mi sie czytac o groznych ludziach dajcie tu cos smiesznego moze cos z kolekcji atlantika ktos cos ma heheh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYEBKY

Następny temat

Deka durabolin i EQ - stale stezenie od 1 dnia!

WHEY premium