SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fotki E.A.P

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689


moje gatki to zdjecie w ktorych cwiczylem na silce:) ale fotka majtek z wystajacym pindolkiem sie nie chwale :D a co chcesz spodnie ACG ?wkleic Berni hehe takich napewno na stadionie nie widziales w sumie nie sa zle te z jakiejs nowej kolekcji atlantica berni polecasz je ? a Grande wypowiedz jak najbardziej prawdziwa i zyciowa

Zmieniony przez - ShoX w dniu 2006-09-17 15:51:02

Zmieniony przez - ShoX w dniu 2006-09-17 15:51:16

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3642
ja ******le co za temat
od bmw po majtki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
w temacie o eap zawsze jest wesoło...

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 381 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5448
Spam II

Powrót po latach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 971 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9703
NEAL zle czytasz pomyliles kolejnosc kto kogo pierwszy zaatakowal slownie - pan MOD tutaj pierwszy sie wbil do tematu zamieniajac sugestie dotyczace EAP na jakies chore wymysly odnosnie samochodow zelu muzyki - nie wiem co to mialo do EAP ale widocznie dlatego jest moderatorem ze potrafi rozkrecac tematy chociaz sadze ze powinien sie na INSOMNIE przezucic do dzialu HUMOR :) tak poza tym dla scislosci nie napinam sie w jakims starym BMW dla mnie samochod to rzecz do przemieszczania sie nie do napinki- ja nie zamierzam zmieniac twojego zdania Maniac jedynie sugeruje abys pozostawil je dla siebie a nie probowal sie nasmiewac z kogos kogo nie znasz ( NEAL cofnij sie kilka stron i sam zauwazysz kto kogo atakuje nie znajac drugiej osoby - czytajcie uwaznie !! )KONIEC.. THE END ... ENDE czy jak tam wolisz

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

....open your eyes-open your mind-be proud like a GOD.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ja tu widze że wszyscy szukają zaczepki i jak jest post o eap to wszyscy wzywaja maniaca ,żeby sie z nim kłócic bo on jest anty-eap.No to maniac wjechał i odpowiedzial zaczepka w strone shoxa i sie zaczeło.I troszke sie czujecie bezsilni bo wy do niego skaczecie ,a jak on pogrozi banem to zaraz że to krzywdzące i wogóle tyrania .Taka zabawa w kotka i myszke .Ale bawcie sie dalej ,wesoło sie czyta.Buźka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 473 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12334
ja biore eap, moi koledzy biora i kazdy chwali oprocz bolesnosci iniekcji
chociaz u mnie akurat to nie wystepuje, czuje ze robilem ten strzal normalnie jak po kazdym innym srodku. tak wiec POLECAM pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
jeszcze jedno o czym chyba zapomnialem i czego sam do konca nie kumam
najczesciej bolalo ale zdazalo sie ze nie czulem zupelnie nic po zastrzyku a stuff z jednego flakonu zeby nie bylo...

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry temat, wiecej takich przynajmniej jakaś polemika a nie metka i omka do znudzenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Grande z Gregorem to taki żart był ale jak zwykle nie załapałeś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYEBKY

Następny temat

Deka durabolin i EQ - stale stezenie od 1 dnia!

WHEY premium