SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

film na W.O.K

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3871
więc tak, mam przygotować film na wok i wybrałem temat "Kultura Masowa", i mam do was takie zapytanie czy macie jakieś pomyśły na "fabułe" mego filmu Narazie mam dopiero około minuty , plan filmu jaki narazie wymyślilem jest taki:
1.wejściówka ok 1 minuty
2.cv kulturystów tak ze 2-3 minuty
3.nakręce jak czytamy tak ze 3 minuty coś z tego:
I. KULTURYSTYKA OGÓLNIE
Kulturystyka to nie tylko sport, ale także (a może nawet przede wszystkim) styl życia - zdrowy styl życia. Prawda ta jest dla wielu oczywista, ale nie można zapominać o tym ,że kulturystyka to właśnie sport, a sport to idee, to fair play, to kultura, szacunek dla drugiego człowieka. Kulturyści są sportowcami, i tak jak wszyscy sportowcy są wierni (choćby w pewnym stopniu) ideałom. Główną ideą kulturystyki tak jak każdego sportu jest współzawodnictwo, ale także zdobywanie coraz to większej masy mięśniowej przy zachowaniu harmonijnej sylwetki.Uprawianie tego sportu nie jest więc niczym innym, jak konsekwentnym dążeniem do uzyskania zwiększonej masy ciała i jego harmonijnego rozwoju, a więc śmiało można powiedzieć, że jest to nieustająca walka o zdobycie i zachowanie wysokiej kultury ciała.

II. STEREOTYP KULTURYSTY
Niektórzy ludzie psują wizerunek kulturysty, przez nich tworzą się stereotypy które są niesłuszne w stosunku do większości osób zajmujących się tym sportem.Dzieje się tak przez "gości" , którzy dzięki kulturystyce (no i oczywiście najczęściej dzięki, "wspomaganiu") pragną zaistnieć w swoim otoczeniu, zyskać jego "szacunek" choćby przez strach jaki budzą swoimi gabarytami, którymi nie można mylić z charmonijną sylwetką. Ci właśnie ludzie psują wizerunek kulturysty w społeczeństwie i "dzięki" nim ludzie patrzą na większość osób ćwiczących, którzy uprawiają kulturystykę dla niej samej ,by pozwoliła uwierzyć im w siebie, poczuć się pewniej w niebezpiecznym świecie jaki nas otacza, jak na bezmózgich bandytów i huliganów. Większoś osób niemających nic wspólnego z kulturystyką uważa że przyrost masy ciała, będący efektem długotrwałych ćwiczeń jest wprost proporcjonalny do systematycznego zawężania horyzontów myślowych i stawania się coraz to większym idiotą. Takie definiowanie idei kulturystyki jest bardzo niesprawiedliwe i oburzające, a wręcz uwłaczająco uproszczone.

III. KULTURA CIAŁA, KULTURĄ DUCHA
Zmagania z własnym ciałem są skomplikowane i wymagają zaplecza teoretycznego, a dodatkowo należy podkreślić, że sukcesy sportowe w omawianej dziedzinie są uwarunkowane bezwzględną samodyscypliną i systematycznością. Kulturystyka nie tylko , jak wydaje się większości sprawia że zmienia się wygląd osoby ćwiczącej, ale także dzięki niej uczy się wytrwałości, konsekwencji w dążeniu do celu i wielu innych pozytywnuch rzeczy.Kulturysta odznacza się potrzebą współzawodnictwa oraz zwyciężania, duchem rywalizacji, potrzebą zbliżenia się do ideału, dążenia do harmonii, konsekwencją i niestrudzonym dążeniu do celu, umiejętnością zachowania umiaru we wszystkich przejawach życia i zdolnością funkcjonowania z dala od używek, a także samodyscypliną, potrzebą autokreacji, propagowaniem kultu ciała, a przede wszystkim posiadaniem własnej etyki sportowca i pragnieniu życia w zgodzie z nią.
4.charakterystyka, opis kulturystów, "pakierów" jako grupy (to mi nauczycielka kazała) . Czekam na wsze pomysły z góry dzięki.

"Pragnienie kasy zmienia Twój tok myślenia
Sny, marzenia, sposób ich spełnienia"
-K44-
http://www.sfd.pl/temat228701_strona1/ -moje fotki :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3871
podajcie mi jecze adrez jakiejś stronki gdzie mógł bym wrzucić s wój filmik i tu dać link do ściągania

"Pragnienie kasy zmienia Twój tok myślenia
Sny, marzenia, sposób ich spełnienia"
-K44-
http://www.sfd.pl/temat228701_strona1/ -moje fotki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34028
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34028
Zmieniony przez - Wilku_sc w dniu 2006-04-08 13:48:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3871
http://www.megaupload.com/?d=MYRTYZUP 

"Pragnienie kasy zmienia Twój tok myślenia
Sny, marzenia, sposób ich spełnienia"
-K44-
http://www.sfd.pl/temat228701_strona1/ -moje fotki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobre ale masz blad na poczatku w slowie kulturytyka ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34028
fajne SOG, szkoda tylko ze krotkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 564 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6363
a moze pokaz przemiane jakiegos "pionka" w pewnego siebie czlowieka z zasadami i hobby na cale zycie... zdrowym hobby hmm nie wiem czy to madry pomysl ale glowy mi nie urwiesz co;]

AIM HIGHER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3871
naku- dzięki, poprawie to :)
wilku- to jest narazie tylko taakie krótkie jak skończe to ma trwać około 10 minut
theril- ciekawy pomysł ;], tylko jak to pokazać ??

"Pragnienie kasy zmienia Twój tok myślenia
Sny, marzenia, sposób ich spełnienia"
-K44-
http://www.sfd.pl/temat228701_strona1/ -moje fotki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak skonczysz robote wrzuc w tym dziale ocenimy ewentualnie wskazemy blad
zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 564 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6363
hmm nie wiem, ciezko by bylo zlapac jakiegos kumpla jako suchara i pokazac przemiane w pakjera na teraz wiadomo trzeba kilku lat, ale mozna np nagrac wypowiedzi jakichs znajomych, jakies przyklady z zycia czy chociazby anegdoty pokazujace te jasna strone pakowania

AIM HIGHER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szukam fotek ARNOLDA z mazgazynu"NIEBIANSKI CHLOPIEC"

Następny temat

Trening na masę i silę do oceny

WHEY premium