SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fajna samoróbka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7550
ja wrzucic ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7550
jak* wrzucic ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
na youtube np.

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7550
ok spoko postaram sie jeszcze dzis tylko mam filmik jeszcze przed pomalowanie... ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7550


;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7550
i jak? ;D ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4487
Za***iscie :D:D SooG leci !!

...z duszy serca przyrost ambicji...
...środkowy dla policji ! ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
masz kolego może jakiś projekt tego, wymiary itp.

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7550
nie wszystko robiłem pod siebie długosci wysokośc jak coś to moge doradzić ;) to wszystko są rurki oprócz mocowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7550
a najlepsze jest to że ile by sie nie założyło na jedną strone to odczuwa sie cały łączny cieżar . Bez różnicy czy załoze na jedną strone 20kg a na druga 5kg to nie czuć tej różnicy podnosi sie tak jakby normalnie było 25 ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wy o tym myslicie

Następny temat

Zawody a tatuaże

WHEY premium