SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

estrogeny - lipomastia...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
cześć wam, mam pewien problem którym jest lipomastia. gruczoły miałem kiedyś wycinane, teraz raczej zbiera mi się tam troszkę tłuszczu, albo coś w stylu wody podskórnej
niestety "naturalnie" mam dużą aromatazę, przy nie braniu żadnego dopingu poziom estradiolu był na górnej granicy. ogólnie szczupły jestem (dbam o dietę itd) np. na udach, ramionach i łydkach ciężko złapać fałdę skóry, jednak przez ten estrogen mam kłopoty z klatką i delikatnie brzuchem.
próbowałem się odchudzić i troszkę tłuszczu z brzucha zeszło, niestety sutki dalej napompowane.
aktualnie jestem już na cyklu - enan co 5 dni 200mg, jestem w 4 tygodniu i nawet spoko idzie, trening 3 razy w tyg. + 2 razy sztuki walki (forma aerobów) - chce ograniczyć przyrosty tłuszczu
jednak problem mam z tymi sutkami :( myślałem nad tym, aby spróbować coś w stylu 6-bromo - jakiegoś inhibitora aromatazy, może gdybym obniżył lekko poziom estrogenów było by lepiej?

wiem też że estrogeny są trochę pomocne przy cyklu (dla przyrostów) - ale nie chce ich zbijać całkowicie, tylko do "normy", aktualnie mój poziom estrogenów = 60 (przy normach 5-40)
myślałem też czy by nie zrobić 2 miesięcznej redukcji z IA ale teraz już jestem na cyklu a sutki mi troche przeszkadzają, zwłaszcza że mam obowiązkowe zajęcia na basenie

co myślicie o zastosowaniu jakiegoś "łagodnego" inhibitora - czyli takiego który mogę kupić nawet na allegro ?


ogólnie zdrowy jestem, 22 lata, 188wzrostu 88kg wagi

Zmieniony przez - mummy w dniu 2012-10-20 16:19:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
miałes do konca wyciete czy zostawili ci cos?jesli zostawili to teraz gruczol odrosnie z podwojna moca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4 lata temu podawałem wit B6 w dawkach 500mg ed przez parę tygodni i ch**a to mi dało.

ale jak lecą jakieś środki co zwiększają poziom prolaktyny to sutki bardziej mi puchną i wtedy te b6 daje efekt.

jak chcesz sie pozbyc lipo to wycięcie smalcu jest jedynym wyjśćiem ;)

jeśli będziesz używał do tego testosteronu to warto obiżyć poziom estro np. ATD w ostatnich tygodniach wycinki( 25mg e2d ), na początku możesz dać to 6bromo, dużo słabsze ale przyda się. prolaktynę też bym uciął delikatnie chociaż wit b6 400mg ed, zawsze coś tam powinno dać ;)

gwarancji nie daje, że zejdzie bo niewiem jak się za to zabierasz
ale na pewno nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
prolaktyne mam niską, gruczoł wycięty w całości
czyli musze redukować, a samo obniżenie estradiolu nic nie pomoże? nie mam tam jakiegoś wielkiego fatu tylko suty spompowane

a nie ma jakiegoś srodku co bo np. na pare godzin "pozbywał sie" problemu - wysuszał, albo pompował mieśnie czy coś w tym stylu? smieszne bo chwilke poćwicze/pobiegam i tego nie widać, tak samo jak napne klatke to wygląda lepiej
czytalem o nitrobolonie - ale działał by np. ok. 5 godzin? wtedy przed basenem bym łyknął troche się porozciągał i leciutko spompował klatke

Zmieniony przez - mummy w dniu 2012-10-21 08:36:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vast Pharma opinie spotrzeżenia

Następny temat

Efedrynka Reedukcja

WHEY premium