SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

epi pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11348
witam i z góry przepraszam że poruszam taki temat ale przeczytalem ogromną ilość postów i już sam nie wiem na co sie zdecydować. Jestem na cyklu epi z chaparral 156tabosw 6 tyg jestem w trakcie 4 i nie wiem co wziąść pod koniec chodzi mi o odblok mam listek clomidu ale z tego co wyczytałem to jest on nie potrzebny po epi lepiej zostawić go po czymś mocniejszym :> dodaje że jest to moj pierwszy cykl na tego typu środkach i wcześniej innego kontaktu z ssa nie było czy mógłby ktoś podpowiedzieć i ew. jeżeli to nie jest problem napisać jak dawkować z góry dzięki.(zdjęcie w profilu sprzed 5lat nie wiem jak usunąć ;o)

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4210
dokladnie, aras ma racje- Tbol jest idealny ale trzeba 2 puchy a to spory koszt
ja brałem na odblok daa+Tbol, po Eq Plexie
ewentualnie Mx force, firmy Alpha solid też ladnie libido podkręca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11348
mógłby ktoś pomoc

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dawkowania epi nikt Ci nie rozpisze bez ankiety
kup jakiś dobry booster teścia, starczy po epi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1205
to ja wbrew regulaminowi (mam nadzieje, ze mnie nie zbanuja) udziele nastepujacej rady:

nie bierz tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11348
nie chce zeby ktos rozpisal mi dawkowanie poniewaz wiem jak mam brać wlasnie chodzi mi o to czy np jedna puszka novadex xt wystarczy? czy dwie ? czy moze cos innego jakis t-bol ?

do the666 dlaczego tak uważasz?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
może starczy 1 może 2
kwestia indywidualna
jeden musi brać 3 kapsy innemu starcza 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11348
Aras84 to jakbyś mógł jeszcze powiedzieć ile tabsów brać ? tzn wiem ze napisales ze jest to kwestia indywidualna ale to chociaż od ilu zacząć? i w jakich porach?
czy tylko na noc narazie kupie jedną puszke jak będzie mało to dorzuce drugą

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4706
rozi napisz poprawy po zakończonym cyklu na epi, bo ciekawi mnie to;)Wymiary przed i po ... ;)

Każdy jest kowalem swojego losu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11348
witam czy może ktos pomoc? czy wystarczy np t-bol i brać go tak jak na opakowaniu? czy co będzie lepsze

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11348
i mam jeszcze jedno pytanie czy gdybym zjadł listek clomidu po cyklu? to by zaszkodził czy jednak nie ruszać go i wybrac tylko jakis dobry buzer?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
starczy t-bol, ze 2 opakowania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki tesc brac

Następny temat

Dwie osoby, dwa cykle.

WHEY premium