SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

eFBeWu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 139 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2225
Witam. przychodze tu z prosba o pomoc :)

od 2,5roku trenuje systemem FBW, chcialbym push pull ale to odpada z racji mojej pracy, poniewaz, jest tydzien co moge zrobic az 3treningi, czasami jest tak ze w ciagu tygodnia nie dam rady zrobic 1 treningu, dlatego wlasnie jak juz sie wybieram na silownie to chce wycwiczyc cale cialo.


problem tkwi w tym ze im dluzej trenuje tym mniej sily i trening jest nie efektowny .
kiedys na poczatku moich silowni moglem trenowac 2,5h i moglem nie przestawac, ale wiadomo wtedy byly mniejsze ciezary.

wyglada to tak, lece pierwsze klate, wbijam na lawke kilka seri, pozniej barki i juz jest ciezko, a pozniej jak przychodzi podciaganie to masakra..

dodam ze od nie dawna jestem na bombie, i dzis jak zrobilem klate na plaskiej(był konkret!) to pozniej nie moglem zrobic cwiczen na barki, poprostu nie moglem wykoncac "normalnej seri" a gdzie tam do konca treningu.

moje treningi wygladaly tak ze pierwsze cwiczenia wypychajace pozniej przyciagajace i nogi na koniec, pomyslalem ze zrobie pierwsze wypychajace a pozniej nogi aby rece odpoczely, a na koncu przyciagajace, ale jak tak zrobie to po nogach juz na sama mysl ze mam sie podciagac na drazku mam ochote uciec jak najdalej hehe. mial ktos podobny problem? jak wybrnac z takiej sytuacji? wystarczy ze zrobie klate to juz jestem pozniej bez sil i na dodatek z bolami barkow (z barkami zawsze mialem problem) i wiem ze tylko klate robie na 100%.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 798 Napisanych postów 300 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2501
Sprecyzuj swój swój plan treningowy, co dokładnie robisz w jakiej kolejności ile serii itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PUSH PULL 4 dniowy

Następny temat

Trening po przerwie, ból lędźwi

WHEY premium