SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dylemat boldenonem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak moze byc, to zalezy od ukladu hormonalnego, ktory " nie wazy" i reakcji organizmu, badan itp. Znam goscia 130kg ex strongmen, 300mg prolo go robi tak ze w pale sie nie miesci, bez sciem. Stare mity sa powielane i nie jest to dobre, ludzie sobie niszcza zdrowie tylko. Zauwaz ze jak bierzesz na paracetamol to nie wazne ile wazysz, sa takie same dawki na ulotce i na roznych ulotkach roznych lekow nie ma nic o wadze tylko wieku, co wskazuje na jakim poziomie ujlad hormonalny jest rozwieniety, tez zalezy jaki lek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19093
Zona jak brala antybiotyki,to lekarz potrzebowal znac wage i pod wage dopasowal dawki.
Tak samo z naszym psem jak mial biegunke musial znac wage.To juz inny lekarzJest wiele czynnikow ktore wplywaja na wielkosc dawki.Nie wszyscy rzeznicy o tym wiedza
Ja to tak widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
kolo na 50mg farmaka eod doszedł do 50cm w łapie.Waga nie wiem ale ponad 110kg ważył.
niby jest ten przelicznik mg na kgmc ale uważam że do wszystkiego trzeba podejść indywidualnie.Nie można tak przeliczać bo najprostsze z alkoholem.Przy wadze 62kg potrafiłem wypić więcej wóódki niż 130kg kolega i jak tu podejść z przelicznikiem?to samo z 150mg relanium w ciągu 5 godzin przy 60kg,ile to wyjdzie?saa to nie psychodeliki że wchodzimy na różne plateau.
Zacząć od minimalnej dawki i stopniowo dojść do minimalnej skutecznej.
to takie macanie,pieerdolenie się ale saa to nie zabawa.Do tego albo podchodzisz na poważnie albo w ogóle.Trzeba poznać reakcję organizmu.

są tacy co walą po kilka gram soku tygodniowo i nie mają problemów,drugi zaś przybije 250mg testa week i mu się pojeebie wszędzie,od głowy po jaja.




Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2012-05-25 06:49:03

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Kult nauka nauką a życie i doświadczenie pokazuje swoje,dawki dobiera się indywidualnie bo każdy innaczej reaguje na jakieś środki.Są szczęśliwcy którym wystarczy mała ilość saa aby lecieć do przodu,inni muszą wbić więcej.Jeśli chodzi o wage to też z doświadczenia zawsze wiem że czym ktoś większy/cięższy tym więcej potrzebuje leków.Sam to już zaobserwowałem u wielu lekarzy jak przepisują leki.nie wiem jak z narkozą ale też chyba czym ktoś większy tym więcej potrzeba środka do uśpienia go itd nie twierdze że trzeba dokładać po mg metki na każdy np kg ciała,ale innaczej bym rozpisał metke 60 kg chłopakowi a innaczej 130 kg to jest moje prywatne zdanie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
waga jest jednym z wielu czynników przy doborze ilości (mg) środka ___ i niejest najwarzniejszym wyznacznikiem____lekarz dobierając dawki, dobiera ilości lecznicze, jak potrzebujesz kogoś uśpić i z założenia przekręcasz dawki 5x lub 10 x tak jak przy saa, to jakie znaczenie ma waga? ____ przy wadze i 130 kg jak jesteś po przerwie to ci kręcą dawki jak dla świerzaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69276
to sa hormony i kazdy organizm wytwarza podobne ich ilosci naturalnie czy wazy 60 czy 130kg. dobór dawki wg mnie to nie waga ale stopien zaawansowania czyli ilosc przebytych cykli i w jakich dawkach!! ktos wali 8 srodków naraz w kosmicznych dawkach to pózniej wiadomo ze taki prop 50mge2d słabo podziala alb wogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Kult nauka nauką a życie i doświadczenie pokazuje swoje,dawki dobiera się indywidualnie bo każdy innaczej reaguje na jakieś środki.Są szczęśliwcy którym wystarczy mała ilość saa aby lecieć do przodu,inni muszą wbić więcej." - sama prawda, ale duzo ludzi skarzy sieze bija np 600-1g testa i maja mula, ciekawe dlaczego? mimo ze waza po 130kg, nie zastanawiaja sie i biora wwage jako wyznacznik a tego nie powinno sie robic, sam wiesz zreszta. Co do nauki, to zazwyczaj jest ze teoria a praktyka to dwie rozne rzeczy, jednak w tym wypadku u mnie jak i i wielu ludzi ktorych prowadzilem sie zgadzalo, wystarczylo tylko zmienic podejscie, a nie typu nie idzie wiec doloze, albo wiecej wazne wiec doloze, albo za krotka przerwa od cyklu wiec doloze...to jest beldne kolo, ale co zrobic jak ludzie nie znaja nic innego? bo wlasnie nie maja tej teorii , podstaw o budowie i zasadzie dzialania ukladu hormonanego, ktory nie wazy...



Jeśli chodzi o wage to też z doświadczenia zawsze wiem że czym ktoś większy/cięższy tym więcej potrzebuje leków.Sam to już zaobserwowałem u wielu lekarzy jak przepisują leki. - sa grupy lekow ktore przepisuje sie pod wage poniewaz DZIALAJA W INNY SPOSOB niz inne leki, ktorych pod wage sie nie przepisuje a pod badania i ogledziny petenta


nie wiem jak z narkozą ale też chyba czym ktoś większy tym więcej potrzeba środka do uśpienia go itd - z nakroza tak jest 100% zgody, ale tez trzeba patrzec czy jest koles co ma 50% fatu czy miesa

nie twierdze że trzeba dokładać po mg metki na każdy np kg ciała,ale innaczej bym rozpisał metke 60 kg chłopakowi a innaczej 130 kg to jest moje prywatne zdanie - i je jaknajbardziej szanuje, bo po czesci masz racje, ktos wazy 130kg i trenuje lata zawsze bedzie mial wieksze doswiadczenie od sezonowca albo poczatkujacego:) ten pierwszy bedzie wiedzial mniej wiecej jak org reaguje i byc moze bedzie mial rowniez wiedze teoretyczna.

Nie wiem panowie, lecz mnie na studiach uczyli, co sprawdzilo sie w praktyce ( lecz tylko na tych troche zaawansowanych ludziach I MYSLACYCH) ze dawki pewnych lekow, nie zwieksza sie w zaleznosci od masy, a jesli juz bierze sie to pod uwage, to jako koncowy wyznacznik po badaniach hormonalny i paru jeszcze innych. Mozna znalezc w necie, nie chce mi sie rozwijac i pisac tonami.

Pozatym mozna powiedziec ze trzeba bic 2g na 130kg biorac poprawki na tutejsze walki z jelfy łokuva:D

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
ja już na pewno nie przekrocze testa więcej niż 750 mg week,biłem i po 1,5 gr i nie wart jak dla mnie przekraczać tej dawki.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O tym wlasnie byku mowie. Sa ludzie co bija np 1g i mowia ze muli ze to ze tamto, ze powinno dzialac bo waza po xxx kg i trenuja lata... Ale nie maja tej wlasnie wiedzy. Jednemu udowodnilem ze robil lepsze postepy na 400prolo wk niz na 1g mixa!!! ie bierze sie tylko test i tyle, jest masa innych czynnikow dlaczego "cos nie dziala". Np w necie znajdziemy duzo o prolaktynie, co robi,jak dziala, jak ja kontrolowac itp, ale malo jest informacji jak dziala z innymi hormonami, substancjami , w roznych warunkach itp, tego brakuje ludziom. Bo z podstawowej wiedzy mozemy wyciagnac wnioski, proste wnioski i dzialac, ale to wszystko. Wiesz o co mi biega, uklad hormonalny, nasze organizmy to skomplikowane machiny ja nie przekrocze 400 testa ( nie mowie o soku ale o tescie po odjeciu estru ) nie zaleznie od wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
za dużo osób slepo patrzy w sok,myslą że jak biją to będzie rosło wszystko samo.ogólnie to mało kto zdaje sobie sprawe tak do końca jaka jest różnica w przyrostach jeśli tylko pokombinujemy z dietą,wiem po sobie jak zamiast kuraka dawałem min. pół kilo wołowiny dziennie.kop do przodu jak na zmianie bombki praktycznie.a zmieniłem tylko kuraka w 2 posiłkach na wołowine

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie dawki???

Następny temat

Prosze o porade !!!

WHEY premium