SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

download

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 148883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 385
zapodaj please bardzo mi na tym zależy !
please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!please !!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 225
Ok. Ale ja tez mam prosbe. Masz moze walke Mike Tyson vs Evander Holyfield I? Bylbym wdzieczny ale w dobrej jakosci czyli ten okolo 650MB. Jesli by ktos mial to prosilbym o wrzucenie ale w jednej czesci i nie uszkodzony bo ostatnio wlasie mnialem problem z tego typu walką. bardzo bym prosil moze na sendspace albo yousendit a ja wrzuce jeszcze raz walke Andrzeja Gołoty z Riddickiem Bowem II w dobrej jakosci. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 385
NIE CHODZI o ta od odgryza ucho ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 225
Nie. ta w ktorej odgryzl ucho to ich druga walka a mi chodzi o pierwsza czyli tą w ktorej tyson przegral przez TKO w 11 rundzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 385
kurcze to ja mam tylko druga:
a jak nadrzej walczył w tej drugiej walce z bowem ?
spoko nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
sog roberto55 głównie za link do tego niemieckiego forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 225
spermik: Spoko to mało powiedziane. Andrzej o mało mu łba nie urwał w tej walce. Mówło się ze to są Hagler i Herns wagi cieżkiej. Wrzuce w najblizszym czasie Gołota vs Bowe II ale jeszcze raz prosilbym kogokolwiek o wrzucenie walki w jednej czesci dzialajacej Mike Tysona z Evanderem Holyfieldem I. Chyba ze wie ktos co moge zrobic z filmem ktorego nie moge odtworzyc majacy koncówke ...avi.001. Probowalem skasowac 001 ale i tak nie da sie odtworzyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sciag sobie program AVIPreview lub VideoLAN,te programy prawie każdy plik odtworzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 135
Witam wszystkich,

Czy ma ktoś może ostatnią walkę Proksy?

Pozdrowienia
Karol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 225
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czyżby nikt sie nie starał?

Następny temat

Styl który można najszybcie opanować.

WHEY premium