SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

doradzcie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 614


Witam,
Chce abyście mi doradzili czy mam ćwiczyć na rzeźbę czy masę, mi sie wydaje że mam troche za dużo tkanki tłuszczowej i sadełka na brzuchy (chciałbym go stracić) co radzicie abym najpierw wyrzeźbił a potem ćwiczył na masę czy odwrotnie? Im więcej sie wczytuje tym bardziej mi sie wszystko miesza.
Na razie robię co drugi dzień: 100 brzuszków, 24 podciągnięcia na drążku 2 razy po 12, 36 pompek i około 30min jazdy na rowerku, jak dźwigałem sztange to coś mi tak jakby pykało przeskakiwało w lewym barku i strasznie bolało więc przestałem co to może być??
Na noc jem twaróg.
Mam 17 lat 165cm 63kg
w klatce: 97cm
tali: 79cm
ramieniu: 30,5cm (normalnie) 33,5(jak napnę) trochę mało

Mam w domu sztange (około 35-40kg) drążek i robiona ławeczkę do brzuszków rowerek statyczny.
Nie chcę łytać żadnych suplementów!!!
Z góry dzięki.


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 63

Wzrost: 165

Cel treningowy: wygląd siła

Staż treningowy na słowni: brak

Uprawiane inne sporty: zwykłe

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga (lekka ok 35-40kg), ławka do brzuszków, drążek

Dieta: nie gotuję sam dla siębie tylko jem z rodzina mogę jedynie unikać nie których potraw a nie których jeść więcej.

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: żadne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 294 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3150
Niema co rzeźbić, nie przejmuj się tłuszczykiem nie masz go dużo, nabierz kształtów czyt. zaokrąglij sylwetke, i dopiero wejź się za rzeźbe.

Aktualnie zajmuję się nauką na Akademii Morskiej W Gdynia na wydziale Mechaniki.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 lat, trening + dieta

Następny temat

drobne zmiany

WHEY premium