SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dietetyka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
"na jednego chłopaka przypadają średnio trzy dziewczyny"
potwierdzam dzis byłem składac papiery na Wydział Zywnosci Człowieka i Konsumpcji i byłem mile zaskoczony ze tyle dziewczyn było...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
ja też zamierzam na dietetyke się wybrać ale to jeszcze daleeeeko

jako drugi fakultet.

Chce być czlowiek złota rączka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Wyyyylliam dzieki ci ze zalozyles taki temat hiehie.ja dizkei sfd teraz konczac gimnazjum nie mialem wiekszych klopotow wyboru skzoly ze mam taka moliwosc zlozylem i dostalem sie do Technikum gastonomiczno-hotelarskigo a konkrentiej klasa:Technik zywienia i gospodarstwa domowego
Stwierdzilem z epojde w kierunek ten ktory lubie i interesuje mnie gdy bede mial technika pozniej pewnie bede decydowal sie na studia i wlasnie chcial bym aby byla to dietetyka..Tylko teraz widze ze jest maly z tym problem gdzie by sie pozniej odkladnie udac!:D Pozdraiwam Góra

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Ja w tym roku drugi kierunek zaczynam technologia zywienia - zywienie czlowieka Zobaczymy jak bedzie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
poowdzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
dietetki w ogole w Lodzi nie ma raczej
fizjoterapie w Lodzi ew.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
C kierunek: zdrowie publiczne
specjalność: dietetyka


jest w Łodzi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
na AM własnie??
tam i tak się nie dostanę za ch...
nie będę chemii pisał

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
nom,

na UM Łódzkim.

ale na dietetyke to chba zawsze chemia i biologia?

1. Kandydaci legitymujący się tzw. "nową maturą":
kwalifikowani są na podstawie wyników egzaminu dojrzałości z biologii i chemii na poziomie przynajmniej podstawowym. Wynik egzaminu maturalnego podany na świadectwie dojrzałości w % przeliczony zostanie na punkty w stosunku 1: 1- to jest 1% = 1 punkt. W przypadku gdy kandydat przystąpi do egzaminu maturalnego z każdego z wyżej wymienionych przedmiotów na poziomie rozszerzonym wynik tego egzaminu pomnożony zostanie przez 2.


Zmieniony przez - Kogaion w dniu 2006-08-02 23:51:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
z tego co załapałem, na SGGW jest ALBO chemia ALBO biolka rozszerz. brana pod uwagę
nie obydwa

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta, aeroby

Następny temat

Jakie jest dzienne zapotrzebowanie na tłuszcze?

WHEY premium