SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na redukcjie i utrzymanie mięśni

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 158
tak jak w tytule... chcę troche zrzucić tłuszczu i zachować mięsnie... Cwicze a6w-22 dzień i jezdze na rowerze. Dodatkowo ćwiczenia ktore by mi pozwoliły zachować mieśnie to pompki, drązek, hantle itp... oczywiście wszystko dobrane jak na mój poziom(3 dni w tyg). Zalezy mi równiez na proporcji składników, oraz na uwagach. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 569
ja niestety niedawno nie znajac sie tez jechalem takimi pytaniami mam nadzieje ze juz nie bede idiotyzowal ...> przeczytaj post dieta ckd wg qazara >> https://www.sfd.pl/temat161108/  << tu jest wszystko co cie interesuje czyli zbicie tluszczu a jednoczesnie zachowanie masy miesniowej tak jeszcze zaznacze na marginesie ze do ulozenia powinies wiedziec i uwzglednic ze tluszcze omega 3 znajdujace sie w tranie makreli..... jaki i omega 6 w oleju lnianym sa konieczne w tej diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 158
dziekuje za odpowiedz / racja dobrze sie nie znam / lecz szukałem wcześniej informacji i bez dobrego skutku :) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
koledzy troche za ostro napisali

na forum GRUBYMI CZARNYMI LITERAMNI są zaznaczone POSTY PODWIESZONE w skrócie posty najwazniejsze przy ustalaniu diety itp

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy zimna kawa jest szkodliwa??

Następny temat

potrzebna pomoc przy kijowej dietcie...

WHEY premium