SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dextrosa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
Czym mozna zastapic dextrose Prsoze o podanie mi przykładow ...

Chciałbym sobie stworzyc diete, kupiłem siebie odzywke "creatine monohydrate" marki OLIMP

I chciałbym doiwiedziec sie jak powina wygladac moja dieta ..(chyba na mase poniewaz mam niedowage)MOze na mase i energie

Jak ja stosowac ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535
To mozesz kupić glukoze.

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
A ile taka glukoza kosztuje i gdzie mozna nabyc

A ja jesczechciałem jkaby ktos mogłby mi podac kilka diet takich co napisałęm wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535
Diete musisz sam ułożyć.
Glukoza za 100g 1,25zł w spożywczym albo w jakimś markecie.
Jak na mase to diete musisz mieć z dodatnim bilansem kalorycznym. poczytaj podwieszone posty.

Zmieniony przez - mic-ek w dniu 2007-08-29 15:52:06

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1002
Dextroza to jest to samo co glukoza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
Dziekuje Ci bardzoe Ale ja zabardzoe tego nie rozumiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535
A czego nie rozumiesz?

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
To ja przelicze sobie jutro kiedy bede znał aktualna wage i wzrost i podam wynik a ktos mi sprawdzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
Jak nie zrozumiałeś to przeczytaj jeszcze raz... Oblicz i daj do sprawdzenia! POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
skoro zadajesz takie pytania to znaczy ze nie jestes jeszcze gotowy na przyjmowanie suplementów.

sra ta ta ta ta...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam 13 lat i chce pare kilo schudnac

Następny temat

Twaróg ???

Wiecej