SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dermokosmetyki na tradzik

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6556
mozecie mi podac jakies dobre ale w rozsadnej cenie dermokosmetyki do codziennej pielegnacji cery tradzikowej chodzi mi o jakis zel do mycia twarzy oraz tonik oczyszczajacy ew jeszcze jakis krem nawilzajacy, w necie sie natknalem na firme ACNE EXPERT ale niewiem czy to dobry wybor pomozcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 154 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7720
napisz tylko co oznacza "rozsadna cena" oraz czy kosmetyki maja byc uzupelnieniem leczenia u dermatologa czy maja tez "leczyc"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 492
Zaopatrz się w tonik przeciwbakteryjny Ziaja, tonik Benzacne oraz płyn micelarny (czy jakoś tak) również firmy Ziaja - taki niebieski. Do tego krem intensywnie nawilżający od Ziaji (Sopot Spa chyba - taki niebieski) oraz coś do wewnątrz - cynk w tabletkach oraz drożdże w tabletkach. Przyda się też maść Benzacne oraz - jeśli masz blizny po syfach, jakiś peeling - ja mam enzymatyczny od Ziaji.

Never give up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6556
maja sluzyc do codziennej pielegnacji oraz pomoc w leczeniu syfow a raczej poprawic stan skory po wczesniejszych nieudanych probach jego usuniecia, zamiast cynku mam tabletki laktocer ktore zawiaraja tez cynk benzacne mam 10% ale niewiem czy go uzywac bo znowu skore przesusze mam tez zel clindacin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 154 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7720
Benzacne nie polecam wogole ten nadtlenek benzoilu to to niezla kosa dla skory jest ale na tradzik dziala calkiem dobrze jesli chcesz go uzywaz to by nie przesuszyc skory uzywaj na niego

Balsam Cetaphil lub zel physiogel - polecam zakupic przez internet bo ceny w aptekach stacjonarnych powalaja


Jesli chcesz leczyc tradzik np takim srodkiem jak Benacne MUSISZ uzywac kremu z wysokim filtrem (sa dosc drogie i skora bardzo sie po nich swieci) w przeciwnym wypadku narobisz sobie wiecej szkod plamy, rumien itp

Differin uzywales? jest lagodniejszy a na czesc osob dobrze dziala

do mycia jesli skora jest bardzo przesuszona to emulsja Cetaphil myje sie tym bez uzycia wody a jesli nie jest az tak zle to Pianka Effaclar la roche posay oraz krem matujacy Effaclar M oraz tonik Norel, Arnika, Tonik ziolowy dla cer wrazliwych oraz z problemami naczynkowymi -200ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6556
dzieki wielke ciastko sog dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
Ciastkoo, jak juz mowisz o serii effaclar to mozna dodac effaclar duo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
Co za bzdury...
Nadtlenek benzoilu jest lekiem pierwszego rzutu przy leczeniu trądzika, jednym z łagodniejszych. Poza tym, kolega chyba naczytał się zbyt dużo WIZAŻU, gdzie fanatycznie polecają filtry, bez względu na konsekwencje przewlekłego ich stosowania (paradoksalnie, zamiast chronić przed czerniakiem, są kancerogenne!!!).
Filtry (wyłączając mineralne) są to toksyczne związki chemiczne, które mogą powodować poważne problemy w organizmie.
Nie dajmy się wciągnąć w spisek dotyczący szkodliwości promieniowania słonecznego. Dermatolodzy chcieliby żebyśmy się najlepiej kąpali w kremach z filtrami.

Najlepiej nstraszyć, że narobisz sobie szkód, plam, rumienia no i oczywiście magiczne "ITD" - powalające konkrety.

Differin zawiera retinoid i wielce chybionym jest stwierdzenie, że jest łagodniejszy. Świadczy o tym choćby fakt, iż jest dostępny tylko i wyłącznie na receptę.

Jeśli chodzi o stosowanie Cetaphilu bez użycia wody. Nie czarujmy się. Facet nie będzie się babrać w mycie buzi wacikami (to nie demakijaż). Zawsze lepiej zastosować z wodą.

Btw. nie słyszałem o balsamie Cetaphil? Chyba chodziło ci o emulsję do mycia.

Udzielam profesjonalnych porad kosmetycznych i dermatologicznych. Specjalizuję się w trądziku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
xapatan
Do pielęgnacji polecam dermokosmetyczne serie przeciwtrądzikowe dostępne w aptekach (Eucerin, Bioderma, Iwostin, La Roche-Posay, Dermedic, SVR, Pharmaceris, Uriage etc.). Popytaj i wybierz (żel + tonik, w razie potrzeby krem nawilżający).

Udzielam profesjonalnych porad kosmetycznych i dermatologicznych. Specjalizuję się w trądziku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 80
Hu Hu brawo Cosmetolog!
Pojechałes ciatkowi po ambicji, ale tak to jest jak ktos, nie majacy pojecia o dermatologii bierze się za udzielanie rad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
Na przewlekły trądzik oraz trądzik powstający w związku ze zmianami w organizmie a nie bakteriami na skórze nie ma nic lepszego niż pójście do dermatologa, który przypisze Izotek. Ja sam sobie piszę i nawet już badań krwi nie robię, bo brałem to przez rok i nie miałem żadnych zmian a robiłem badania co miesiąc. Teraz po roku mały nawrót i szybki skok do apteki po miesięczny zapas...i po nie całych 2 tygodniach już znowu twarz gładka :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koszmarne skurcze w stopie podczas biegania - pomocy!

Następny temat

Problem z jazdą

WHEY premium