SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

depilacja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 43642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30002
i JESZCZE NA MARGINESIE POPRAW BŁĄD W PROFILU BO W WYRAZIE KULTURYSTWKA.

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co poradzicie na golenie glowy??????????????
gole sie 2 razy w tygodniu jednorazowka i jest COOOOOOOOLLLLLLLLL
ale wolalbym zeby te wlosy tak szybko mi nie odrastaly

czy wlosy na glowie tez mozna jakos depilowac (jakies kremy czy cos tam jeszcze)?????????????

czy po takiej depilacji glowy odrosna mi z powrotem takie same wlosy???? czy mam sie obawiac o cebulki??? jak to jes?????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Robbins, jak trzymasz Veeta 30 minut to nie dziwne, ze takie, a nie inne efekty. Uzywaj zgodnie z instrukcja to zobaczysz jak dobrze dziala

Pozdrawiam,
NoRtOn


"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 337 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9492
Norton:
Używając zgodnie z instrukcją nie straciłem ani jednego włoska, po 30 minutach tylko lekko się skręciły.
Polecam natomiast wszystkim nowego Veeta w piance. To pierwszy środek który naprawdę dobrze podziałał!!!


Pozdrawiam
1

-=Pozdrawiam=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
No nie wiem, na mnie krem (a mam bardzo grube wlosy) zadzialal idealnie, tzn. po dwoch razach zeszly wszystkie wlosy i mialem spokoj na 2,5 tygodnia

Pozdrawiam,
NoRtOn


"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wystarczy pianka depilacyjna np. veet albo krem - po 5 minutach spłukuje sie pod prysznicem - szybko, bez podrażnień jak po maszynce czy depilatorze, a ile zabawy jeśli ktos w tym pomaga.



pozdrowienia

maga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maguta77 - a czy jak kupie sobie te nowa pianke Veett-a to moge sobie nia ogolic glowe bez obawy o moje wlosy (tzn. czy pozniej mi normalnie odrosna).
Bo ktos mi kiedys mowil ze po takiej depilacji nie odrasta juz tyle samo wlosow, ze cebulki sie wyrywaja.
Czy to prawda??????? Czy moge bez obawy wydepilowac sobie glowe taka pianka??????
Prosze pomoz mi bo nie chce mi sie 2-3 razy w tygodniu golic glowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teoretycznie możesz to działa na włos a nie na cebulkę. odnośnie innych czesci ciała (pleców pośladków) zaletą panek jest to że włoski nie wrastają w skórę jak po depilatorze. rzeczywiscie czasem trzeba troche dłuzej trzymac niz jest w instrukcji zwłaszcza w przypadku grubych i twardych włosów. a jak ktos wygląda jak dzik to radziłabym skontaktowac sie z lekarzem - to sprawa hormonów.

pozdrowienia

maga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli bez obawy moge zastosowac taka pianke (Veet) na glowe????? a po jakim czasie odrastaja wlosy po takiej piance??????? i na jak dlugo starcza ta pianka??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odrosną. to taka "chemiczna maszynka do golenia" która jednoczesnie troszkę opóźnia moment odrastania włosów. tylko opóźnia a nie eliminuje!
nigdy tego nie mierzyłam "na razy", zresztą skąd ja mogę wiedziec ile tego pakuje sie na głowę?!? myslę, że na 2-3 razy (opakowanie przeważnie zawiera 100-150 ml.) trzymaj się instrukcji - veet to najlepsza firma w tej dziedzinie (ja zawsze trzymam troche dłużej). gdyby zaczeło szcypac czy piec - od razu spłukuj. niektórzy są uczuleni na składniki. uf!
z drugiej strony... jest ryzyko jest zabawa! heheheh

pozdrowienia

maga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

WHEY premium