SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deka co i jak

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65
tylko moze troszke jasniej dla mnie:) zastrzyki jak wyczytalem na innej stronie mam brac co 2 dni tak? na poczatku mam brac tylko 50 ml a w 3-4 tyg juz 75 i tak do konca?? przeczytalem tez ze dobrze jest laczyc to z metadienonem lub enanthatu w celu zmniejszenia spadkow w organizmie. I mam jeszcze jedno pytanie czy po kuracji takiej nie nalezy stosowac jakichs tabl w celu zapobiegniecia np spadku libido czy czegos takiego?? pytam bo niestety naprawde jestem zielony w tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 840 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8797
nie rob piramid, odblok po cyklu z clomidu 24 tab
libido w 6 tyg na takich dawkach nie powinno ucierpiec , ew mozesz dorzucic lecznicze dawki testa ale raczej zbedne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
jesli to pierwszaq kuracja i do tego masz mniej niz 23 lata ZAPOMNIJ O DECE powodu
-silnie blokuje os podwzg przysadka
-powoduje silne stany depresyjne , jesli dasz do niej za malo tescia
- czeste podrobki
- dlugi czas kuracji by zauwazyc postepy / ja ich po dece nie widzialem wiec zaprzestalem stosowac ten przereklamowany specyfik/
-wysokie koszty /600mg tydz przez min 3 mies /
- itd
ten kult deki mnie rozbraja
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
marku a co powiesz o npp??

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65
czyli jednak polecacie npp tak?? wtedy bierze sie to tak jak deke??
czy sa jakies inne proporcje?? i czy to nalezy laczyc z czyms czy brac sam??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
wiekszosc mych kuracji byla oparta na fenylopropionacie nand.
zalety
- szybki w dzialaniu ( szybko masa i sila )
- latwy w kontroli
- nie daje agresji
- szybko jest usuwany z organizmu
wady
- blokuje tez os podwzg przys
- czeste iniekcjie
- sennosc i swego rodzaju apatje przy za duzych dawkach i zlych proporcjach w doborze z test.
- podobno teraz jest tez podrabiany ?!

na dobra sprawe deca powinna byc z nim laczona, tak jek niekt rodzaje mixow test z propem by utrzymac stalosc poziomu w organizmie.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65
czyli jednak polecasz FENYLPROPIONAT NANDROLONU?? ale wtedy w jakich ilosciach i jak nalezaloby go stosowac?? wyczytalem tez ze mozna go laczyc takze z propionatem testosteronu w celu zwiekszenia efektow. tylko ja sie tak powaznie zastanawiam ze jak na pierwszy raz to chyba byloby to za duzo... wiec teraz mam zagadke ktore bedzie lepsze prop czy fenylopropionat?? prosze o rady...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
to ze ja go stosowalem wynikalo z faktu ze byl wykrywalny tylko do 3 mies a nie dlatego ze byl idealny, a polecam najpierw przeanalizowac swoja diete i trening - wychwycic bledy, naprawic i dopiero myslec o koksie. a co do koksu to uwazam ze minimalny staz na silowni by zaczac myslec o dopingu to jest okres 5 lat ( przy zalozeniu ze wyniki wygladaja tak ze jestes w stanie wycisnac 140% swej wagi i przysasc 160% bez saa) wtedy to ma sens , natomiast start z saa na samym poczatku drogi uwazam za duze nieporozumienie - zrobienie sobie krzywdy.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 240 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6525
Marku rozwin temat...masz na mysli 1 cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65
Tylko chodzi o to ze ja tak staz juz mam:) a co do wynikow to przy wadze 86 kg jestem w stanie wycisnac 120 kg wiec jest to prawie 140%. A co do diety to nawet dieta nie bardzo daje mi juz jakikolwiek przyrost masy ciala. A odzywki ktore bralem wczesniej ktire dawaly naprawde duze przysrosty juz nie dzialaja na mnie, chociaz moj organizm co zauwazylem jest bardzo podatny na tego typu rzeczy... np po samej kuracji kreatynowo bialkowej i diecie w ciagu 7 tyg ptzytylem 8 kg. chociaz nie wszystko poszlo w mase miesniowa niestety... dlatego prosze o rade co by bylo teraz dla mnie najlepsze..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omka a mróz

Następny temat

polski koks za dawnych lat...

WHEY premium