SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca,b12 stawy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
siema mam mala kontuzje lokcia od jakis 6 miesiecy czuje bol w stawie lokciowym przy cwiczeniach glownie tricepsa preparaty typu glukozamina,animal flex czy kolagen nie pomagaja .
Zastanawiam sie nad deca ewentualnie b12 w strzalach slyszalem ze daje rade i teraz pytanie czy lekarz w pl przepisze mi dece ? jaka bajere pocisnac lekarzowi zeby wychaczyc recepte ? ktos ma jakies doswiadczenia w temacie ?

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5
Hej;) mam podobny problem co sebek, boli przy prostowaniu ręki, cwiczenia trica wykonuje do nie pełnego wyprostu łokcia. Mam zamiar leczyc Deca-Organon jakie są szanse wyleczenia kontuzji deca? w życiu codziennym czuje sie kaleką, nie moge rzucać piłką palantową, prawa ręka. Stosowałem leki, przeciw zapalne i animal flex;/ prosze o pomoc!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
raczej nie powinno byc problemu tylko ze w pl aptece drca o ile dobrze pamietam kosztuje 40zl za1ml-50mg prawdopodobnie tak to bylo b12 zaden problem nawet rodzinny wypisze

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
w aptece podala mi cene 26 zl za ampulke.

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 303
ty najpierw idz do lekarza bo mozesz miec zapalenie stawu tak jak ja miałem :]
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
orientuje sie ktos jak wyglada taki cykl przepisany przez larza ? dawki i dlugosc cyklu ? .
Zapalenia raczej nie mam bo czulbym ciagly bol a ja go odczuwam tylko przy wyproscie reki (cwiczenia angazujace triceps) .

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 303
no nie wiem mnie tez nie bolało cały czas ale polecam USG zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
nie ma sensu isc do lekarza i pytac o jaki kolwiek cykl mało ktory wogule ma pojecie z zwyklych lekarzy przynajmniej ja takich spotkalem a o dawkach tez tylko leczniczych wiedza tzw.. ksiazkowych a wogule to maly wybor w pl aptekach

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Żaden rodzinny nie przepisze Ci nandro na stawy. Poszukaj sportowego, który zajmuje się (leczy) sportowców. Będzie miał większe pojęcie w temacie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
pisze ze b12 przepisze rodzinny nie nandro

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
do sport kliniki Żory mam rzut beretem , tylko ciekawi mnie czy przepisuja w pl dece na stawy ? zebym glupa nie przypalil .

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Ale ja nie odp na Twoje Nandro też rodzinny wypisze na Rp - ale mnie chodzi o prowadzenie w leczeniu

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy na cyklu - prop

Następny temat

cykl MASA

WHEY premium