SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy to normalne ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 987
Witam. Dzis zaczałem 2 cykl w zyciu sterydami ( cidoteston+mietek). Poprzednio wcinalem samego mietka. Dzis zrobilem pierwsza iniekcje i w momencie jej wykonywania zrobilo mi sie słabo, czułem pot na całym ciele do tego doszły zawroty głowy i słabe ale jednak nudności. Moje pytanie czy to normalna reakcja mojego organizmu? dodam ze po ok 1min wszystko ustało, sama iniekcja nic praktycznie nie bolała. Dzięki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
tak bywa ,grunt to sobie nie wkrecac
przyzwyczisz sie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tak samo miałem gdyż kiedy wbiłem się to przebiłem żyłe igłą podczas aspiracji nie było krwi ale gdy wyjełem igłe trysneła krew a potem to już podobnie słabo itp. ale jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 987
ja sie zdziwiłem bo myślałem ze bedzie bolało a nie bolało nic, do tego w ogole praktycznie krew nie poleciała, kumple mowią ze profesjonalnie wbiłem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i o to chodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl

Następny temat

Omnadren 250

WHEY premium