SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy sa tu jacys miotacze???

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 352 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1620
w kuli oczywiście wszystko.

twój rekord życiowy jest twoim rekordem świata...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Tak wszystko w kuli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 352 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1620
a 1,5 ile rzuciłeś lwp

twój rekord życiowy jest twoim rekordem świata...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Pierwszy raz rzucałem to 27m i przestałem rzucać ;p dopiero od juniora rzucam dyskiem też ;) pierwszy sezon 32m a teraz ok.40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 352 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1620
to to chyba nie jest twoja mocna dyscyplina. ja rzucam 40 na treningu z zawodów nie podaje bo byłem dopiero na 2 zawodach.

twój rekord życiowy jest twoim rekordem świata...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Jeszcze w tym roku nie startowałem w dysku ;) . Mam zamiar wystartować w poniedziałek lub piątek . Możliwe ,że wybiorę się na Mistrzostwa Śląska 15-16 maja w Sosnowcu :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 352 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1620
to życzę powodzenia. może kiedyś się spotkamy. ile masz lat??

twój rekord życiowy jest twoim rekordem świata...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 617
Ostatnio na treningu oszczep poleciał na jakiś 42m :) , a na zawodach 33.40 ale wiatr był mocny :/ .
15 lat, muszę popracować jeszcze nad techniką, a najbardziej to nad szybkością ręki.
A ty jakie miałeś wyniki w oszczepie geruch ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
19 lat mam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 352 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1620
moja życiówka to 38.73. ale teraz to dysk lata dalej;))

twój rekord życiowy jest twoim rekordem świata...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szpagad żeński - help

Następny temat

W dobrej formie

WHEY premium