SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czterdziesci lat minęło

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2662
Skint zrobię jak radzisz ,dzięki .
Milczex , dlatego pytam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nie przekonuje mnie cos takieg,
zrobisz tak jak doradzi Ci ktos na forum bez zrozumienia dlaczego i po co ?
Twoja sprawa, ale to bardzo "luzackie" podejscie do decyzji o HRT na reszte zycia

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2012-03-06 10:42:30

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2662
Od dawna czytam opinie i art o wpływie test. na mężczyzn w moim wieku i decyzji nie podejmuje pochopnie .rozmawiałem też z kilkoma osobami ,ale lubie sie upewnić. Uważam też ze nie ma nic złego w korzystaniu z rady osób b.doświadczonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3599
Mr.Ban
Tadek,niedawno tu pytales o swoj pierwszy cykl w zyciu a widze wsedzie doradzasz, to tak jak byc prawiczkiem i doradzac jak sie dupyc, bez obrazy.

Zmieniony przez - Mr.Ban w dniu 2012-03-06 07:09:17


Dużo czytam, między innymi przeglądnąłem chyba wszystkie strony tematu pod nazwą "testosteron - hormon młodości" (czy jakkolwiek to tam było), gdzie właśnie dużo facetów w troszkę już niemłodzieńczym wieku zachwalało to na wszystkie możliwe sposoby. Akurat teść to tak prosta sprawa, że w dużej ilości przypadków na samej wiedzy teoretycznej można opierać swoją pomoc. Jak by to było na zasadzie, że "kto wbił więcej ten wie lepiej" to 90% odpowiedzi w tym poddziale forum by było nieprawdą, czyż nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
poszukaj na zachodnich forach tematu "longevity" i "hormonal replacement therapy". materialy polskiej nie niosa ze soba w zasadzie zadnych sensownych tresci merytorycznych, czy tez schematow stosowania. odradzam podejmowanie decyzji o hrt na bazie materialow polskojezycznych.

i polecam bicie towaru czesciej, niz raz na 17 dni.

tadeusz - opanuj sie i nie udzielaj porad w temacie, ktorego nawet nie liznales. "duzo czytam" i "testosteron - hormon mlodosci" to dokladnie idealna rekomendacja rzetelnosci twoich opinii. powbijaj kilka lat, a potem mow ludziom, co maja robic, taka moja mala sugestia.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2012-03-06 12:30:22

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Mi zdecydowanie lepiej wchodzi jednak omo bite raz na 17 dni (500 mg). Spróbowałem przez kilka tygodni bić 250 ew, jednak jeśli chodzi o libido, "czucie testa" itp to jednak u mnie się lepiej sprawdził ten pierwszy sposób. Aczkolwiek nie neguję, że na każdego może to zadziałać nieco odmiennie. Pozdr Chudzina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
u mnie szot raz na tydzien to jest tak sobie, lubi sie pojawic syf tu i tam. c3d/c4d jest optimum.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
jw tak jak chudzina e3d jak bilem zadziej to pizza robila sie na plecach

snara

...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Tadek a co tu ma do rzeczy planowanie dziecka.Na HRT umiejetnie stosowanej nie traci sie płodnosci.Omnadren co 17 dni to nieporozumienie, odczuwalne duze wahania testosteronu. Profesjonalne HTZ wymaga racjonalnego podejscia do sprawy.Najlepszy jest enan lub cypio.Na zachodzie odchodzi sie od mixów.Poczytaj i poucz sie.Na początek po zbadaniu prostaty u urologa i zrobieniu PSA spróbuj 100mg prolki na tydzień.Ja bym to jeszcze podzielił na dwa razy poniedziałek 50mg i czwartek 50mg.Co jakies 3 miesiace kontrola poziomu estradiolu.Po jakims czasie sam dojdziesz do tego jakie dawki najskuteczniejsze.Czasami trzeba dodawać HCG i inhibitor aromatazy.Tak wiec jak widzisz nie jest to takie proste.Stawka jest Twoje zdrowie.Pozdro

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca + Prop / Pilne

Następny temat

Deca+winistrol

WHEY premium