SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl dla ziomka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
A teraz powiedzcie mi jak można dostać deca dick jak zadbamy o niski poziom prolaktyny -> progesteronu i niski poziom estrogenu???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205593
Kazam masz chyba na mysli gyno a nie deca dick

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
A przez co powstaje deca dick???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205593
No tak prolaktyna blokuje wydzielanie gonadotropin...
Wysoki jej poziom oczywiscie.


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2005-02-10 21:57:43

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
No to teraz przy***ałem... Musze nie siadać przy kompie po pijaku (po Absyntcie )... Oczywiście do deci albo test albo wino... A deca dick powstaje z powodu zablokowania naturalnego testa i staje się dominującym hormonem (progesterynem - no bo deca jest mocno anaboliczna a słabo androgenna, a jak wiadomo to androgeny, a głównie dht, odpowiadają za popęd sexualny)... Zwracam honor i ide spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205593
Ale i tak jestem zdania ze deca z winkiem (czyli dwa wysoko anaboliczne srodki a umiarkowanie androgenne)nie dadza wymiernych korzysci w przyroscie masy miesniowej jakie mialoby miejsce z dodaniem do cyklu testosteronu.
Wiedza z autopsji

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem aleks powiedzialem mu to dziki za zainteresowanie i jedno pytanie czy andractim pomaga przy gino ktora juz powstala i utrzymuje sie ok kilku miesiecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205593
Na pewno.Zreszta ktos z dzialu mial sie wybrac prywatnie do endokrynologa aby mu przepisal andractim.Zapytaj sie czy mu sie udalo.
https://www.sfd.pl/temat184062/


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2005-02-10 22:24:35

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1226 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17118
aleks szperalem troche w archiwumi znalazlem pare rozpisek deca + wino
typu:
1-8deca
1-5 wino
albo
1-8deca
4-8wino
ew
1-8deca
6-10wino
Jak to powinno byc rozpisane...i dlaczego,co z deca dickiem na tych 2 srodkach??slabo androgenne wiec chyba nienajlepiej
i czy 100mg testa/tydz w jakis sposob uchroni przed deca dickiem??ew wiecej testa,ale pod koniec cyklu??inna opcja proviron?

sorry za zamieszanie

>>>specjalista w dziale doping<<<
>>> Doping Enthusiasts Team <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205593
Dlaczego tak sie boicie testosteronu, przeciez jesli przyjmujemy np. dece ktora jak wiadomo mocno blokuje i po pewnym czasie poziom testa w organizmie spada do takiego poziomu ze androgenow mamy jak na lekarstwo a aby nabierac masy koniecznie ich potrzebujemy.
Proviron nie wiem czy podolalby takiemu wyzwaniu aby przez caly cykl podniesc znaczaco poziom androgenow.
Co do dawki testa 100 mg /tydzien to wedlug mnie za malo przynajmniej 200 mg.Zwroc uwage takze na to ze w 100 mg wstrzyknietego srodka jest tylko ok 70-80 mg czystego testosteronu.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny Superka +......

Następny temat

Prosze o pomoc

WHEY premium